لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
مشاوره حقوقی تلفنی
مشاوره تلفنی حقوقی
تمام محصولات
مشاوره حقوقی تلفنی حضانت فرزند
سها آگهی سید روح اله معزی نیلوفر سامان پور مهران صادقی
۳۹۶ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۶۲۲) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

حضانت فرزند دختر تا چند سالگی با پدر است؟

پرسیده شده

حضانت فرزند دختر۱۱ ساله تا چند سالگی با پدر است؟و آیا خود دختر می تواند بگوید که با پدر باشد یا با مادر و اینکه با کدام بخواهد زندگی کند؟ واین مسئله حضانت یعنی اینکه پدر نفقه دحتر را باید بدهد یا اینکه دختر باید باپدر باشد و نفقه او را بدهد .میشه توضیح بدین.چون بعضی میگن تا ۱۸ سالگی ..وبعضی میگن تا ۹ سالگی

ببخشید اگه فرزند دختر نزد مادر باشد واگه زن ازدواج کند ایا در صورت ازدواجش حضانت فرزند به پدر داده می شود.البته حضانت فرزند بخاطر بخشش مقداری از مهریه می باشد که زن داده شده است ؟

۱۳,۷۷۰
مشاوره حقوقی تلفنی حضانت فرزند
سها آگهی سید روح اله معزی نیلوفر سامان پور مهران صادقی
۳۹۶ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۶۲۲) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۲۲ پاسخ برای این سوال ثبت شده

با سلام
حضانت فرزند دختر از پایان 7 سال تا پایان 9 سال با پدر می باشد بعد از این سن فرزند خودش انتخاب می نماید که نزد کدامیک از پدر یا مادر زندگی نماید.
موفق باشید

۱۴ بهمن ۱۳۹۵

لام ، من یه دختر بیست ساله هستم نزدیک 14 ساله مادر پدرم از هم جدا شدن و من با مادرم زندگی میکنم بدلیل مشکلاتی که با مادرم داریم واقعا دیگه زندگی کردن با ایشون برام غیر قابل تحمل شده ، خواستم بپرسم میتونم خونه مستقل بگیرم خودم کارمند هستم و نزدیک 5 ساله هیچ خرجی به من نداده و فقط خورد و خوراک منو تامین کرده که من خودمم هم به ایشون کمک میکردم
الان نیاز هست واسه جدا شدن از خونه مادرم نامه از قاضی بگیرم ؟ یا میتونم باهماهنگی خودشون خونه بگیرم؟

۱۴ بهمن ۱۳۹۵

خوتان شخصا میتوانید مستقل شوید و نیاز به گرفتن نامه از دادگاه هم نمیباشد.

انتخاب با خودش هست

مشاوره حقوقی تلفنی حضانت فرزند
سها آگهی سید روح اله معزی نیلوفر سامان پور مهران صادقی
۳۹۶ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۶۲۲) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

تا هفت ساکی با مادر است

حضانت دختر بچه از هفت سالگی تا نه سالگی با پدر هست البته توجه به سال قمری و شمسی حایز اهمیت است

سلام حضانت اطفال تا۷سالگی با مادر هست بعد ۷سالگی با پدر که نفقه چه حضانت با مادر باشد چه پدر برعهده پدر می باشد از آنجایی که حضانت تا سن بلوغ مطرح می باشد بعد سن بلوغ دادگاه بارعایت مصلحت طفل و خواست طفل میتواند حضانت را به هرکدام از والدین واگذار نماید.


ماده ۱۱۷۰ - اگر مادر در مدتی که حضانت طفل با او است مبتلا به جنون شود یا به دیگری شوهر کند حق حضانت با پدر خواهد بود.

مشاوره حقوقی تلفنی حضانت فرزند
سها آگهی سید روح اله معزی نیلوفر سامان پور مهران صادقی
۳۹۶ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۶۲۲) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

حضانت از ۷ سالگی تا ۹ سالگی با پدر می باشد . و در ۹ سالگی که سن بلوغ می رسد خود تصمیم می گیرد که با پدر یا مادر زندگی کند .
یکی از شرایط پرداخت نفقه به فرزند بر اساس قانون این است که فرزند مال کافی نداشته باشد و نتواند به وسیله اشتغال معیشت خود را تامین کند . بنابراین در صورتی که فرزند به سنی برسد و بتواند کار کند و یا ازدواج کند پرداخت نفقه بر پدر ضروری نیست .

با سلام و احترام حضانت دختر تا ۷ سالگی با مادر و پس از آن با پدر می باشد پس از ۹ سالگی دختر مخیر است پدر و یا مادرش را انتخاب نماید تا پیش آن زندگی نماید نفقه اولاد با پدر می باشد ضمن اینکه با بروز اختلاف در صلاحیت دادگاه با رعایت غبطه و مصلحت کودک و نوجوانان طبق ماده ۴۳ قانون حمایت از خانواده تصمیم لازم خواهد گرفت

از ۷ تا ۹ سالگی با پدر است

مشاوره حقوقی تلفنی حضانت فرزند
سها آگهی سید روح اله معزی نیلوفر سامان پور مهران صادقی
۳۹۶ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۶۲۲) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

سلام
حضانت فرزند تا ۷سالگی با مادر تا ۹ سالگی یا پدر است
بعداز ۹سالگی فرزند راسا انتخاب می کند با چه کسی زندگی میکند
نفقه در هر صورت بر عهده پدر می باشد
در صورت ازدواج مادر حضانت دختر با پدر است

باسلام
با توجه به سن فرزند شما ایشان میتواند خود انتخاب کند که در کنار کدامیک از شما زندگی کند

باسلام
در مورد سوال شما که دختر۱۱سال دارد،از بحث حضانت خارج شده و خودش مختار به انتخاب زندگی با پدریامادر است.تازمانی هم که دختر ازدواج کند،نفقه او با پدر است؛حتی اگر انتخاب کرده باشد با مادرش زندگی کند.عاقبت بخیر باشید.

مشاوره حقوقی تلفنی حضانت فرزند
سها آگهی سید روح اله معزی نیلوفر سامان پور مهران صادقی
۳۹۶ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۶۲۲) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

حضانت فرزند صرف نظر از جنسیت تا ۷ سالگی با مادر است.

با سلام وقت شما بخیر
اگر حضانت و سرپرستی فرزنددختر با توافق و طی رای صادره به مادر واگذارشده باشد فقط در صورت اثبات عدم صلاحیت(مصرف مواد و اختلالات شخصیتی و روانی؛سو رفتار مادر) حضانت از شما سلب خواهد شد.
حضانت طفل پسر یا دختر نیز تا پایان هفت سالگی با مادر است .
نفقه فرزند نیز چه دختر یا پسر تا قبل ازدواج با مادر است چه فرزند نزد پدر یا نزد مادرباشد.
تا زمانی که دختر ازدواج نکند با داشتن در آمد و سال نیز پپرداخت نفقه با پدر است .
اگر فرزند خودش بخواهد میتواند نزد هر یک پدر یا مادر باشد و اجباری در کار نیست اما با توجه به شرایط زندگی و فرهنگها که گاه دیده میشود که فرزند را با شرایط خاص از جمله ترساندن یا تحریک و تطمیع اجبارا نزد خود نگه می دارند .درخواست ارزیابی موضوع نیز جهت دریافت اطلاعات کاملتر مثمر نتیجه خواهد بود.موفق باشید

حضانت دختر بعد از ۷ سالگی تا ۹ سالگی با پدر است و پس از آن فرزند خودش انتخاب می‌کند با کدامیک از والدین باشد

سلام کاربر عزیز
بعداز۷ سالگی حضانت فرزند باپدر می باشد و باتوجه به اینکه دختر در سن ۹ سالگی به بلوغ میرسد لذا بدوا باید حکم رشدش به دادکاه ثابت بشه بعد به خواست خود می تواند نزد یکی از والدین خود ویا دیگری باشد وحق نفقه تا زمانیکه شغلی ندارد باپدر می باشد و درصورت نداشتن پدر با مادر ودرصورت ازدواج مادرحضانتش حضانتش سلب می شودمگرپدرخودش نگیرد

مشاوره حقوقی تلفنی حضانت فرزند
سها آگهی سید روح اله معزی نیلوفر سامان پور مهران صادقی
۳۹۶ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۶۲۲) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

حضانت فرزند چه دختر چه پسر تا ۷سالگی با مادر است بعد از ۷سالگی فرزند دختر تا۹سالگی و پسر تا۱۵سالگی بر عهده پدر است و بعد از ان برعهده خود فرزند می باشد

سلام
حضانت دختر تا ۷سالگی با مادر و تا پایان ۹سالگی با پدر است

مشاوره حقوقی تلفنی حضانت فرزند
سها آگهی سید روح اله معزی نیلوفر سامان پور مهران صادقی
۳۹۶ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۶۲۲) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

با سلام
در قانون جدید حضانت طفل ، تفاوتی نمیکند که طفل دختر یا پسر باشد لذا بایستی عرض شود حضانت اطفال تا اتمام ۷ سال تمام بر عهده مادر و بعد از ان با پدر خواهد بود
بعد از رسیدن دختر به سن ۹ سالگی ، دختر خود میتواند اقدام به تعیین نماید که با چه کسی زندگی نماید

باسلام حضانت فرزندپسر تا ۷ سالگی با مادر وتا ۱۵ سالگی با پدر می باشد.

از ۷ سال تا پایان ۹ سال با پدر می باشد بعد از این سن فرزند خودش محل زندگیش را انتخاب می نماید

مشاوره حقوقی تلفنی حضانت فرزند
سها آگهی سید روح اله معزی نیلوفر سامان پور مهران صادقی
۳۹۶ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۶۲۲) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

حضانت طفل تا ۷ سالگی با مادر و تا ۹سالگی با پدر و پس از ۹ سالگی فرزند تصمیم میگیرد که با پدر یا مادر زندگی کند و در صورت ازدواج زن با دیگری حضانت با پدر خواهد بود.

با سلام
حضانت دختر هم تا هفت سالگی با مادر وتا نه سالگی با پدر بعد از آن خودش انتخاب می کند

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.