لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

آیا پلیس فتا می تواند پیام های تلگرام را پرینت بگیرد؟

پرسیده شده

باسلام باهمسر سابفم در تلگرام چت عادی بدون هیچ توهین و یا حرف زشتی داشتم و فقط ار ایشان خواستم تابرگردد.بعداز اینکه صحبتمان تمام شد.وایشان جواب رد دادن و من آفلاین شدم
.خودش شروع کرد به دادن پیام هایی این طوری که اگه عکس هامو پخش کنی شکایت میکنم .ودرست صحبت کن و طوری که انگاری من بهش فحش دادم وآخرم گفت پیاماتو پاک کردی من ازش عکس گرفتم .و یک عکس از صفحه چت که عکس من روش بوو با این پیام ها که از طرف من که حاوی تهدید و توهین بود را داشت و ایشان گفتن که بخاطر همین ازت شکایت میکنم .درصورتی که بنده هیچ کدام از این حرف هارا نزدم .وایشان خودش یکطرفه این حرف هارازده و ان عکس هم درست کرده..ایا از طریق پلیس فتا میشه فهمید که من از یک ساعتی به بعد به ایشان پیام ندادم یعنی من پیام تهدید و توهین ندادم .سپاسگزارم .

۸۲,۲۸۲
مشاوره حقوقی تلفنی جرایم رایانه ای
بهنام رفیعی ساران امید دربر مجتبی عابدی فیروزجائی هادی علوی خوشحال
۴۶۷ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۲۱۰) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۳۶ پاسخ برای این سوال ثبت شده

سلام
بازیابی پیام ها تقریبا غیر ممکن است.
اما اگر عکسی از پیام ها داشته باشد و شما بگید که من این ها را نفرستادم ایشان باید این موضوع را ثابت کند. البته در پیام های مخابراتی قضیه بر عکس هست.

گفتگو با متخصصین آنلاین
سمیه آرزه
سمیه آرزه ۰.۹ کارشناس حقوقی
۴.۸ / ۵ (۱۶۳) دیدگاه
فاطمه امیری
فاطمه امیری ۱.۱ وکیل پایه دو قوه قضاییه
۴.۹ / ۵ (۱۳۴) دیدگاه

درود
اگر شما اکانت خویش را پاک کنید، بواسطه نبود سرور تلگرام در ایران واینکه با فیلترشکن وصل میشوید، هیچ کس حتی پلیس فتا قادر به انجام اینکار نخواهد بود.و این در صورتی هست که پیام های خود را پاک کنید و اکانت خود را پاک کنید در غیر این صورت پلیس فتا با سوزاندن سیم کارت و با نصب تلگرام در صورت شکایت از شما به اطلاعات و پیام های شما در تلگرام دسترسی پیدا می کند.

از آنجایی که اثبات اینکه آن اسکرین شات ساختگی است و یا واقعی امری مشکل است و با توجه به حاکمیت کلی اصل برائت، محکومیت شما فاقد وجه قانونی است.

باسلام و احترام
پلیس فتا نمی تواند پیام های سابق را پرینت بگیرد .

سلام
جای نگرانی وجود ندارد و حتی به نظر می رسد که شما می توانید شاکی هم بشوید.

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.