لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال

آیا رجوع از هبه برای ملک موهوبه شده به فرزند میسر هست ؟

پرسیده شده

تو سوال قبلی گفتین که قیم میتونه موهوبه رو با استناد به عدم انتقال رسمی به نمایندگی از محجور ، رجوع از هبه کنه
اما اگه واهب و متهب رابطه شون پدر و فرزندی باشه ، بازم میشه موهوبه رو پس گرفت ؟

۱,۸۳۲
۲ پاسخ برای این سوال ثبت شده

عنایت داشته باشید که واهب نمی تواند موهوبه ایی که به فرزند خود داده است را پس بگیرد

موید باشید

با سلام هبه با شرایط قانونی ماده ۸۰۳ قانون مدنی قابل رجوع است.

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.