لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال

آیا کارفرما را از حق تائید صلاحیت پیمانکار؛ قبل از عقد قرارداد با پیمانکار اصلی محروم می کند یا خیر؟

پرسیده شده

نظر به کلام مقنن و استفاده از عبارت "در صورتی که در اسناد پیمان، کارفرما، لزوم تائید صلاحیت پیمانکاران جزء را پیش بینی کرده باشد، پیمانکار موظف است تائید کارفرما را در این مورد تحصیل نماید" در بند "ب" ماده ۲۴، تصریح بفرمائید مفهوم مخالف آن یعنی عدم پیش بینی کارفرما در این خصوص آیا کارفرما را از حق تائید صلاحیت پیمانکار جزء قبل از عقد قرارداد با پیمانکار اصلی محروم می کند یا خیر؟ در صورت پاسخ منفی خواهشمند است در خصوص عبث بودن عبارت مزبور در نص صریح بند "ب" ماده ۲۴ اعمال نظر بفرمائید.

۱ پاسخ برای این سوال ثبت شده

سلام بله مفهوم مخالف ماده همین مفهوم را می رساند در واقع عبث نمی باشد کارفرما را از استناد به این ماده منع می کند

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.