لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
مشاوره حقوقی تلفنی
مشاوره تلفنی حقوقی
تمام محصولات
مشاوره حقوقی تلفنی قراردادها
بیتا اخوان مدرس بهنام رفیعی ساران مصطفی عباسی سید عبدالرسول میرقادری
۳۶۰ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۶ بر اساس (۲۳۵) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

برای اینکه پدرم نتواند مانع از تحصیلم شود؛ میتوانم از حکم رشدم استفاده کنم؟

پرسیده شده

سلام
من دختری هستم که دو ماه دیگر ۱۷ سالم میشود و حکم رشد خود را نیز گرفته و پدر و مادرم طلاق نگرفته اند ولی جدا زندگی میکنند و من با مادرم زندگی میکنم و پدرم میخواهد بدون دلیلی مانع از تحصیل کردن من بشود من چه کاری میتوانم انجام دهم؟؟ از حکم رشدم میتونم استفاده کنم؟ یا اینکه چیکار باید بکنم که مانع بشم؟! میشه کمکم کنید

۷ پاسخ #74615213
۲۲۳
مشاوره حقوقی تلفنی قراردادها
بیتا اخوان مدرس بهنام رفیعی ساران مصطفی عباسی سید عبدالرسول میرقادری
۳۶۰ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۶ بر اساس (۲۳۵) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۷ پاسخ برای این سوال ثبت شده

سلام
از طریق حکم رشدی که دارید نمیتوانند مانع تحصیل شوند

بانک قراردادها بیش از ۱۰۰۰ عنوان قرارداد تخصصی جمع آوری شده طی ۱۵ سال براساس نیازهای اشخاص، شرکت‌ها و نهادها آنلاین تنظیم کنید

سلام. با عنایت به ماده ۷ قانون حمایت از اطفال و نوجوانان مصوب ۱۳۹۹ هیچ یک از والدین نمیتواند مانع از تحصیل فرزند شوند و در صورت ارتکاب به ممانعت به جزای نقدی محکوم می شوند.

مشاوره حقوقی تلفنی قراردادها
بیتا اخوان مدرس بهنام رفیعی ساران مصطفی عباسی سید عبدالرسول میرقادری
۳۶۰ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۶ بر اساس (۲۳۵) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

سلاپ
برای ادامه تحصیل شما نیازی به اذن و اجازه ایشان نیست.

با توجه به سن شما و اخذ حکم رشد ,پدرتان نمی تواند مانع تحصیل شما شود.

با حکم رشد میتوانید خودتان اقدام‌کنید و ایشان نمیتوانند مانع تحصیل شما شود

مشاوره حقوقی تلفنی قراردادها
بیتا اخوان مدرس بهنام رفیعی ساران مصطفی عباسی سید عبدالرسول میرقادری
۳۶۰ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۶ بر اساس (۲۳۵) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

با سلام
در این خصوص و سایر امور مالی شما مشتقل گردیده و از ولایت ایشان خارج شده اید و تنها ازدواجتان نیازمند اذن ایشان است.

بله درصورت داشتن حکم رشد مانعی برای تحصیل ندارید

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.