لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

آیا میزان ملاقات با فرزند 48 ساعت در هفته میباشد؟

پسرم الان 4 سالشه و بر اساس طلاق توافقی 48 ساعت پایان هفته با منه تا 7 سالگی . بعد از 7 سالگی که حضانتش با مادر میشه مدت زمان ملاقات چقد تعیین میشه ؟؟ و اینکه به دلیل مدرسه رفتن و چیزهایی مثل مسافرت رفتن مثلا 4 بار در سال اونم آخر هفته ها نشه اونو ازطریق کلانتری تغییرو تحول داد و اینکه مادر به دلیل لجبازی هیچ توافقی نداره باید چکار کرد..ضمنا اگر شهر محل کار من بعد 7 سالگی تغییر کنه مدت ملاقات مادر و محل ملاقات مادر چطور تعیین میشه؟؟

پرسیده شده
۴۵ پاسخ ۲۳,۸۸۵ #59499
مشاوره حقوقی تلفنی حضانت فرزند
سعیده کریم فر نسترن زمانی پور فرناز مهری محسن نریمانی ده نوی
۸۱۲ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۹ بر اساس (۲,۴۶۳) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۷۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۴۵ پاسخ برای این سوال ثبت شده

با توافق و طبق نظر دادگاه می‌تواند بیشتر و یا کمتر شود.

گفتگو با متخصصین آنلاین
اکرم فرخ
اکرم فرخ ۰.۴ وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری
۴.۹ / ۵ (۲۸۱) دیدگاه
جواد شاهسوند اینانلو
جواد شاهسوند اینانلو ۰.۰ وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری
۴.۷ / ۵ (۱۰۲) دیدگاه
کیومرث نهاردانی
کیومرث نهاردانی ۵.۵ وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری
۴.۹ / ۵ (۹۱) دیدگاه

باسلام بستگی به توافق طرفین دارداماقانون۴۸ساعت است درهفته

طبق قانون ۴۸ساعت درهفته اماباتوافق میتواندبیشترباشد

با سلام و احترام
ملاقات با فرزند در ابتدا طبق توافق شما انجام خواهد شد در صورت عدم توافق تعیین شرایط ملاقات مطابق با ماده ۱۱۷۴ قانون مدنی با محکمه است

طبق نظردادگاه ومصلحت فرزند

آنچه دادگاه و در رای دادگاه تعیین نموده است

باسلام
در این خصوص یا توافق بین طرفین صورت میپذیرد ویا دادگاه تعیین مینماید.

مشاوره‌های حقوقی مرتبط