متخصصین فعال
سمیه آرزه کارشناس حقوقی
15m
مصطفی عباسی وکیل پایه یک دادگستری
24m
شهریار پورحکیمی وکیل پایه یک قوه قضاییه
34m
محسن بنیادی کارآموز کانون وکلای دادگستری
1h
فاطمه حسین پور وکیل پایه یک قوه قضاییه
1h
نسیم راسخ کارشناس حقوقی
1h
علی جلیلی کارآموز کانون وکلای دادگستری
2h
مهسا پیشرویان کارشناس حقوقی
2h
سید روح اله معزی وکیل پایه یک دادگستری
2h
توحید جلایری نیا وکیل پایه یک قوه قضاییه
2h
زهره کشاورزی کارآموز کانون وکلای دادگستری
2h
عباس گودرزی کارآموز کانون وکلای دادگستری
4h
محمدعلی رضائی برزانی وکیل پایه یک قوه قضاییه
4h
امیر ضیغمی کارشناس حقوقی
4h
محمد هادی رستمی کارشناس حقوقی
6h
سیدمهرداد توسلی کارشناس حقوقی
7h
امیر هاشمی کارشناس حقوقی
7h
سمانه برخورداری کارشناس حقوقی
8h
مینا محمدی کارشناس حقوقی
9h
موسی نیکبخت کارشناس حقوقی
9h
۵
امیر ضیغمی
امیر ضیغمی کارشناس حقوقی
۵
سید روح اله معزی
سید روح اله معزی وکیل پایه یک دادگستری
۴.۹
شهریار پورحکیمی
شهریار پورحکیمی وکیل پایه یک قوه قضاییه
۳.۶
مصطفی عباسی
مصطفی عباسی وکیل پایه یک دادگستری
۱.۹
امیر هاشمی
امیر هاشمی کارشناس حقوقی
۱.۷
علی جلیلی
علی جلیلی کارآموز کانون وکلای دادگستری
۰

آیا می شود دو متر از کوچه تصرف کرد و به ملک خود اضافه کرد اگر غیر قانونی است از کجا باید پیگیری کرد؟

با سلام کنار منزل مسکونی بنده یک کوچه ۸ متری وجود داست که یکی از مهندسین شهرداری که همسایه ما هست ۲ متر از آن کوچه را تصرف کرده و به ملک خود اضاف کرده هرچقدر هم به شهرداری مراجعه میکنیم نتیجه نمیگیریم. بنظر شما اگه تخلف هست وقابل پیگیری باید چگونه و از کجا پیگیری کنیم. با تشکر

۳ پاسخ برای این سوال ثبت شده است
توسط
کارشناس حقوقی ایران، تهران، آفریقا (جردن) از همت تا آرژانتین
۰.۳ بر اساس عملکرد

سلام
بله تخلف بوده و از طریق شهرداری قابل پیگیری می باشد.

برای تعیین وقت مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره 24812 داخلی 904 تماس حاصل فرمائید.

توسط
وکیل پایه یک دادگستری ایران، شیراز
۵ بر اساس عملکرد

سلام باید به کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری شکایت کنید . تخلف است و حکم تخریب صادر می شود . چون هیچ کسی حق ندارد معابر را به عنوان استفاده شخصی تصرف کند .

چنانچه پاسخ ارسالی راه گشا بوده،برای مشاوره یا اعطای وکالت،در واتساپ یا تلگرام به شماره همراه 09177102389 پیام ارسال نمائید.ضمناً ارائه مشاوره در حد توان علمی بنده است و مسئولیتی از این جهت بر عهده اینجانب نخواهد بود.

توسط
کارشناس حقوقی ایران، دلیجان
۵ بر اساس عملکرد

با درود فراوان
بله تخلف نموده اند و بایستی به شهرداری شکایت نمایید .

اگر پاسخ من به شما کمک کرده است ، با من تماس بگیرید . ۰۹۱۰۰۸۲۲۹۴۴ - ۰۲۱۴۲۸۱۸ داخلی ۳۰۰ (( سلب مسئولیت : نسبت به مشاوره ها و پاسخ های ارائه شده کارشناس هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نداشته و پاسخ ها در حد توانایی علمی و فنی ارائه میگردد .))

مشاوره‌های حقوقی مرتبط