لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
۲

من میتونم بابت قضیه رابطه از ایشون شکایتی بنمایم؟

من و شوهرم به دلیل دعوا و اختلاف و وکیل گرفتنه ایشون که بیا مهریه اتو ببخش که من طلاقت بدم با اینکه با هم یه جا زندگی میکنیم حدود ۸ماهه باهم رابطه نداریم. من میتونم بابت قضیه رابطه از ایشون شکایتی بکنم؟؟

۵ پاسخ برای این سوال ثبت شده

با سلام
نشوز شوهر یا عدم ایفای وظایف زناشویی از جانب وی نیز دارای ضمانت اجرای حقوقی است و شما می توانید با مراجعه به دادگاه الزام شوهر را به انجام وظیفه درخواست نمایید به علاوه نشوز شوهرسوءمعاشرت به شمار می اید و اگراز مصادیق عسر وحرج باشد زن می تواند از دادگاه درخواست طلاق کند

سلام
در مورد الزام به تمکین خاص فقط در مورد زوج مشاهده شده در دادگاه ها دادخواست دهند نه زوجه و مورد شما شاید تازگی داشته باشد به هر حال دادخواست عسر و حرج به جهت مزبور بدهید.

در باطن ماجرا، نداشتن رابطه جنسی متعارف و مطلوب باعث بروز جدایی و از بین رفتن صمیمیت بین زوجین می شود. پر واضح است سلامت اجتماع و فرد اقتضا دارد که نیاز های جنسی در بستر خانواده و از طریق مشروع بر طرف شود. حال وقتی این مهم دچار اختلال می شود پیامد های ناگواری در پی خواهد داشت.
لذا می توانید اقدام کنید لیکن داشتن وکیل خوب گره گشا است

سلام می توانید از دادگاه تقاضای الزام زوج به انجام وظایف همسری خویش به وظایف تمکین خاص را نمایید

با سلام نشوز و بدرفتاری زوج میتواند نقض تعهد حقوقی تلقی و در صورت تکرار نامتعارف و ادامه ان میتواند مصداق سوء رفتار و از موجبات عسر و حرج و تقاضای طلاق باشد.

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.