لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
۰

به چه شکل میتوانم هم اعاده حیثیت نموده و هم ایشان را تنبیه نمایم؟

با سلام و عرض ادب من از پرسنل نیروی انتظامی میباشم مدتی است که یکی از همکاران با غرض شخصی نسبت به من گزارشهای کذب به حفاظت داده است و همچنین با تماس با سامانه ۱۴۷ در مورد فساد اخلاقی علیه من اعلام اتهام نموده که باعث ایجاد ایجاد بروز مشکلاتی برای من شده است البته پس از پیگیری حفا از من رفع اتهام شد ولی حیثیت من به خاطر این موضوع تحت شعاع قرار گرفته است خواستم ببینم به چه شکل میتوانم هم اعاده حیثیت نموده و هم ایشان را تنبیه نمایم

۳ پاسخ برای این سوال ثبت شده

دوست عزیز :
می توانید با طرح شکایت به خواسته «اعاده حیثیت» اقدام نموده و همچنین از طریق بازرسی ناجا نیز مساله را پیگیری نمائید . البته در صورت پذیرش شکایت اعاده حیثیت در مراجع قضائی و صدور حکم ایشان تنها محکوم به پرداخت جزای نقدی در حق دولت خواهد شد از این رو پیگیری از طریق بازرسی بیشتر توصیه می شود . موفق باشید .

با سلام - ارگانهای نظامی دارای واحد بازرسی میباشند که نسبت به این گونه موارد بهترین مرجع برای پیگیری میباشد . که شما نیز از آن طریق پیگیری ئایشان را تنبیه وتوبیخ نمایید .

سلام
شما میتوانید به استناد دلایل کافی اقدام به طرح شکایت افترا کنید

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.