لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
مشاوره حقوقی تلفنی
مشاوره تلفنی حقوقی
تمام محصولات
مشاوره حقوقی تلفنی خانواده
محمد همتی پور فاطمه زارع سحر دشتی داغیانی اکرم فرخ
۳۰۸ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۹ بر اساس (۴۰۸) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

آیا میتوانم با اظهارنامه ای که از طرف ایشان دارم از تاریخی که به منزل پدری رفته تا زمان جداسازی یارانه خود و دخترم را طلب کنم؟

پرسیده شده

با سلام و‌احترام.
بنده اردیبهشت ۹۱ به حالت قهر به همراه دختر یک ماه ام به منزل پدریم رفتم. همسرم آن زمان اظهارنامه برگشت به منزل زدن که بنده برنگشتم و کارمان به دادگاه کشیده شد. آن زمان یارانه من و دخترم را همسرم میگرفتن و من سال ۹۱ درخواست جداسازی یارانه را از فرمانداری دادم که گفتن باید از شورا حل اختلاف نامه ی، عدم دریافت نفقه را بیاوری. بعد از چند ماه سال ۹۲ بود که نامه ی، عدم دریافت نفقه را از شورا گرفتم و به فرمانداری برده و در آنجا سرپرست خانواده به نام من، تغییر یافت. حال سوالم این است همسر سابقم بعد از ۶ سال ادعای طلب وجه یارانه را نموده اند و میگویند این مبلغ را از بنده میخواهند. آیا بنده هم میتوانم با اظهارنامه ای که از طرف ایشان دارم بگویم که از تاریخی که به منزل پدری رفته تا زمان جداسازی یارانه خود و دخترم را که آن زمان و حتی الان حضانت و‌ نگهداریش با من است را طلب کنم؟؟ آیا همسر سابقم میتوانند این مبلغ یارانه را بحساب نفقه ی پرداخت نشده فرزندش حساب کند؟؟ و یا من میتوانم بگویم این مبلغ یارانه دریافتیش را من از بابت مهریه طلب دارم و از آن حساب کنم. لازم به ذکر است بنده سال ۹۳ از همسرم بصورت غیابی طلاق گرفتم. با احترام از پاسخ و راهنمایی شما بزرگواران

مشاوره حقوقی تلفنی خانواده
محمد همتی پور فاطمه زارع سحر دشتی داغیانی اکرم فرخ
۳۰۸ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۹ بر اساس (۴۰۸) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۲ پاسخ برای این سوال ثبت شده

چنانچه طلبی از بابت مهریه ونفقه خودوفرزند از شوهر سابقت داری می توانی ازاو مطالبه نمایی وطلب او ازبابت یارانه نیز به قوت خود باقی است

۲۵ بهمن ۱۳۹۸

لطفا راهنمایی دیگر وکلا.با احترام

با سلام
اولا یارانه شما تعلقی به ایشان ندارد و در مورد فرزند مشترک چون نزد شما مانده و نفقه فرزند کماکان بر ذمه پدر است میتوانید با طرح دعوی تقابل هم نفقه و هم هزینه های تحصیلی فرزند مشترک را مطالبه نمایید.

۲۶ بهمن ۱۳۹۸

سلام و با احترام.آیا میتونم در همان پرونده ی طلب همسرم،دلایل و لوایحی که گفتم و دارم، ضمیمه کنم و دیگه نیازی به شکایت بنده نباشه؟

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.