لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

آیا ممکنه پدر بعد از خارج شدن سن حضانت دخترم اون رو پیش خودش نگه داره و از من دورش کنه؟

پرسیده شده

سلام
حضانت دخترم با بنده ی مادر هست، دخترم ۳ ماه دیگر از سن حضانت خارج می‌شود، تا الان دخترم هفته ای ۲۴ ساعت رو مرتب به دیدار پدرش رفته است. آیا ممکنه پدر بعد از خارج شدن سن حضانت دخترم اون رو پیش خودش نگه داره و از من دورش کنه ؟ و من مجبور شم دوباره مراتب قانونی رو طی کنم؟؟؟؟؟

مشاوره حقوقی تلفنی حضانت فرزند
فاطمه مرادی حقیقت مهران صادقی فردین حسین نژاد زینب علیپور
۷۷۳ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۹ بر اساس (۱,۸۵۹) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۱۷ پاسخ برای این سوال ثبت شده

بسمه تعالی : برابر قانون بعد از هفت سالگی حضانت اولاد(در صورت اختلاف ابوین و جدا زندگی کردن آنها) توسط دادگاه تعیین میگردد پس لزوما بعد از هفت سالگی با پدر نیست ( ماده ۱۱۶۹ ق. م)

گفتگو با متخصصین آنلاین
سعیده کریم فر
سعیده کریم فر ۱.۵ کارشناس حقوقی
۴.۸ / ۵ (۳۶۸) دیدگاه
رضا رستمی
رضا رستمی ۱۰.۰ کارشناس حقوقی
۴.۷ / ۵ (۱,۹۹۴) دیدگاه
رضا غلامی حاجی آبادی
رضا غلامی حاجی آبادی ۰.۰ کارشناس حقوقی
۴ / ۵ (۳) دیدگاه

بعد از ۷ سالگی امکان ملاقات دارید.

درود حضانت فرزندتا هفت سالگی بامادر است

بااحترام
بعد از تحویل به پدر ساعت ملاقات جهت دیدار فرزند با شما لحاظ خواهد شد

بادرودوسلام حضانت فرزندتا هفت سالگی بامادرمی باشدبعدازآن تابلوغ با پدر می باشد.نفقه درهرحال برعهده پدر می باشد.

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.