لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال

از من شکایت کرده که او را زده ام و پای ایشان کبود شده، چکار کنم؟

پرسیده شده

اسلام و عرض ادب
چند روز پیش برادرم که در حال متارکه با همسر خود است فرزندان خود را که دو پسر به سن های ۶ و ۱۴ سال هستند به منزل پدری ما آورد. چند ساعت بعد همسر ایشان به همراه برادرش به درب خانه ما آمدند و بسیار فحاشی کردند و بسیار با لگد به درب خانه زدند.
ما به ۱۱۰ زنگ زدیم ولی زمانی آمدند که دیگر آنها رفته بودند. ولی با این حال صورتجلسه تنظیم شد و همسایه ها به عنوان شاهد امضا کردن. فردای آنروز هم پدرم از آنها شکایت کردن.
بعد از دو هفته یک نامه از کلانتری آمد که همسر سابق برادرم از من شکایت کرده که او را زده ام و پای ایشان کبود شده. درصورتی که من دست به ایشان هم نزده ام.
ایشان یک نامه از پزشک قانونی هم آورده که البته اسمی از من روی آن نیست.
و به عنوان شاهد پسر برادرم که ۱۴ ساله است و مدت هاست با مادرش زندگی میکند و کلا طرفدار مادرش است و با ما بد معرفی کرده است.
لطفا بفرمایید برای من مشکلی درست میشود یا نه؟

۳ پاسخ برای این سوال ثبت شده

احتمال اینکه بتوانید حکم برائت بگیرید هست ولی باید توسط شهود اثبات کنید که درگیری رخ نداده است و یا درصورتی که درب منزل دوربین مداربسته هست تقاضای بازبینی فیلم در آن تاریخ را بکنید و فیلم را به دادگاه ارائه دهید.

با سلام و احترام
شاهدان خود را در جلسه دادرسی ببرید
و با توجه به شهادت و صورت جلسه احتمالا تبرئه شوید

با سلام
اگر شاهدی دارید امکان تبرئه وجود دارد

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.