لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
۰

اعلام نظر جعل توسط کارشناس از روی کپی چگونه است؟

با سلام اداره ایی که بنده سابقا در ان کار میکردم نسبت به نامه ایی اعلام جعل توسط بنده را نموده واصل نامه موجود نیست کارشناس اولیه هم اعلام نموده اند که تاریخ ذیل امضا با خط بنده شباهت دارند بنده میدانم که باید اصل جهت کارشناسی باشد و کپی هم شامل جعل نمیباشد ایا نظریه داده را میتوان مردود کرد خواهشمندم راهنمایی بفرمایید زیرا احتمال اینکه تاریخ یکی از نامه های امضایی بنده را به زیر نامه مذکور کپی کرده اند را میدهم

۳ پاسخ برای این سوال ثبت شده

بله در صورتیکه جعل صورت گرفته کپی شده باشد و اصل آن نیز موجود نباشد به دلیل نبودن مدرک قرار منع تعقیب صادر خواهد شد.موید باشید

توسط مهدی کوهی | ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

خانم وکیل اگر توسط وکیل رسمی نسخه برابر اصل از این جعل تهیه شده باشد و ممهور به مهر وکیل باشد باز کپی برابر اصل شده توسط وکیل بدون وجود سند اصلی قابل ارایه به دادگاه نیست!؟

اعلام نظر جعل ازروی کپی ، میسور نمی باشد

توسط مهدی کوهی | ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

استعلام اداره ثبت که نوشته یک نسخه از مدرک قولنامه که توسط دفتر خانه فلان شماره برابر اصل شده و نسخه ارایه شده به وکیل تحویل داده شده است هم آیا برای موجه کردن جعل هم کافی نیست ؟
اینجوری که قانون نمیشه یه کسی جعل کنه و بره اقدام به سند کنه رد پا و مدارک و استعلامش به دلیل درخواست از اداره ثبت مجهور باشه بعد نشه از روی قولنامه جعلیش متهمش کرد!

شاید بتوان کپی را ملاک برای کارشناسی اصالت امضاء و ..... قرار داد ولی اثبات جعل از روی کپی امکان ندارد. با اعتراض به نظریه واصله موضوع را پیگیری نموده و مطمئن به رد شکایت باشید .

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.