لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال

با سرقت دستگاه ماینر که اجاره داده شده، چگونه اقدام کنم؟

پرسیده شده

سلام خسته نباشید من حدود یک ماه پیش ۶ تا دستگاه ماینر خریده بودم و جا اجاره کرده بودم امروز که رفتم اونجا دستگاه ها رو دزدیده بودن الان من میتونم از راه قانونی شکایت کنم و باید چیکار کنم؟

۳ پاسخ برای این سوال ثبت شده

سلام بله تماس بگیرید تا پلیس با حضور خود موضوع و اقدامات سارقین را صورتجلسه نماید و فیلم دوربین یا مطلع یا شاهدی اگر هست معرفی نمایید و روند ادامه تحقیقات را با همان صورتجلسه از کلانتری پیگیری نمایید تا پرونده تشکیل ودر دادسرا پیگیرشوید..همچنین اگر دفاتر خدمات قضایی فعال هست می توانید اقدام به طرح شکایت نمایید تا به کلانتری محل جهت تحقیقات ارسال گردد

با سلام
هر چند که خرید و فروش و استفاده از این دستگاه جرم است اما پیگیری سارقین نیز الزامی است شما (به دلیل صرفا نگهداری نه خرید و فروش ) میتوانید از طریق قانون اقدام به پیگیری اموال سرقت شده خود باشید

میتوانید شکایت نمایید . خرید و فروش دستگاه ماینر منع قانونی نداشته و تنها بحث قاچاق بودن آن دستگاه میتواند باعث جریمه شود از این رو در صورت شکایت با مشکلی مواجه نخواهید شد .

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.