لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
۲

چه شکایتی باید علیه او انجام دهم؟

من با آقایی عقد موقت بدون ثبت داشتم و ایشان آپارتمانی را مهریه من قرار داد وکالت بلاعزل داد به نام خودم زدم بعد از مدتی رابطه ما بهم خورد و او به خاطر اخذ ثمن‌ از من شکایت کرده من فقط صدای ضبط شده و اس ام اس هایش را دارم.
آیا من بازنده میشم؟
چه شکایتی باید علیه او انجام دهم یا چه اقداماتی؟

۴ پاسخ برای این سوال ثبت شده

با توجه به اینکه وکالتی ملک به شما انتقال داده شده است همسرتان می تواند ثمن معامله را از شما دریافت نماید در مقابل شما نیز می توانید اذعان دارید که ملک فوق به عنوان مهریه به نام شما شده است ولیکن با توجه به اینکه عقد موقت شما ثبت نشده است ابتدا باید نسبت به اثبات زوجیت اقدام نمایید.

با سلام وقت ووقت بخیر
قانون کسی را مالک میداند که سند به نامش می باشدو اگر شاهدی دال بر عقد موقت خود دارید به شاهدها استناد کنیدتا اثبات شود که ملک به عنوان مهریه به شما داده شده است و عقد خودرا ثبت کنید .

سلام
با استفاده از شهود، پیامک های ارسالی بین دو طرف،
احیانا استشهادیه محل زندگی مشترک و مدارک دیگری که وجود رابطه بین طرفین را نشان دهد
می توانید به اثبات وقوع عقد ازدواج موقت در دادگاه اقدام نمایید.

سلام
چنانچه اثبات نمایید ملک مزبور به عنوان مهریه شما بوده است در این صورت امکان استرداد ملک را نخواهدداشت و شما نباید اقدامی انجام دهید باید منتظر اقدام زوج باشید

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.