لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال

پیام های تلگرام از طریق پلیس سایبری قابل پیگیری هست ؟

پرسیده شده

با عرض سلام.
میخواستم بدونم پیام های تلگرام از طریق سایبری قابل پیگیری هست یا نه.واینکه اگه قابل پیگیری هست فقط پیام های یه شماره خاصرو میدن یا کل پیام های ردو بدل شده از هر شخص دیگه ای؟ و اینکه تاچند ماه قبل رو پرینت میگیرن؟
و اگه پیام بین زن شوهردار و پسر مجرد باشه حکمش چیه؟

۳۲,۷۵۳
۲ پاسخ برای این سوال ثبت شده

در صورتیکه قاضی پرونده تشخیص دهد که پیامک ها میتواند به عنوان اماره به علم قاضی کمک کند دستور پرینت پیامک ها را صادر خواهد کرد و در صورتیکه مدرارک دیگری در اختیار نباشد وفقط پیامک باشد معمولا قاضی دستور پرینت پیامک ها را صادر نخواهد کرد مگر در جرائم خاص مثل قتل و ... لذا در صورت دستور قاضی پیامک ها گذشته اگرچه یک سال هم گذشته باشد قابل شناسایی خواهد بود(هر شماره ای ) و در صورتیکه به این واسطه رابطه نامشروع اثبات شود مجازات آن شلاق میباشد.

موید باشید

با سلام با توجه به اینکه سرورهای اصلی تلگرام در ایران موجود نبوده و لذا هیچگونه ذخیره سازی در خصوص پیام های این پیام‌رسان صورت نمی گیرد و عملاً پلیس فتا به هیچ وجه نمی تواند پیام های داخل تلگرام را بررسی نماید البته چنانچه شما پیام ها را حذف نکرده باشید پیام هنوز موجود باشد می‌تواند بر روی گوشی شما و طرف مقابل را رویت نمایند

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.