لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
مشاوره حقوقی تلفنی
مشاوره تلفنی حقوقی
تمام محصولات
مشاوره حقوقی تلفنی اثبات مالکیت
عبدالصمد محمدی مقدم ابراهیم صفری سید روح اله معزی مهرداد بوستانچی
۳۳۰ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ بر اساس (۳۵۶) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

آیا مدعی میتواند بدون هیچگونه مدرک قانونی و سندی ادعای مالکیت کند؟

پرسیده شده

باسلام
ضمن تشکر وقدردانی از این برنامه خوب و رایگان عارضم خدمت تون بنده یک قطعه زمین مسکونی بمتراژ ۵۰۰ متر مربع در کوی گلدشت دارم که اون رو برج ۵ امسال ۹۸ از فامیل خودم با مدرک سند کوی باغات که دارای شماره سهام ___ثبت شده میباشد خریدم مدت یکماه قبل یک مشتری زمین رو بمبلغ ۱۲۵ م تومن خواست منم باهاش معامله کردم و عله الحساب مبلغ ۴۰ م تومن بهمان پرداخت کرد! ۳ الی ۴ روز بعد اومدن درب خونمون و گفتن این زمین شما معارض و مالک و مدعی دیگه ای هم داره و ماها رفتیم تحقیق کردیم و از اینجور حرفها مدعی هیچگونه مدرک و دلیل شرعی و قانونی نداره و فقط با بیان و گفتار مدعی مالکیت شده خریدار زمینم که یک خانم و پسر ۲۷، ۲۸ ساله هستند ترسیدن و میگن ۴۰ م تومن مون رو پس بده و رفتن از ما شکایت کردن و آگاهی تلفنی احضارمان کرد و ما نیز رفتیم متوجه شدیم حتی پرینت از حساب پسرم گرفتن که یعنی ۴۰ م واریز شدن بحساب پسرم ما از آگاهی فرصت خواستیم تا پولشون رو جور کنیم ۱۰ روز بهمون وقت دادن و دو روز دیگه مهلت تمومه ما گفتیم منکر نشدیم و دنبلشون هم نفرستادیم و بزور هم زمین بهشون نفروختیم حتی گفتیم عجله نکنید برین مشورت کنید با بزرگتر از خودتون پدر مادر و... گفتن نه ما اختیارمون دست خودمونه! حال پرسش آیا مدعی میتواند بدون هیچگونه مدرک قانونی و سندی ادعای مالکیت کند و یا خریدار حق دارد از ما شکایت کند؟
و بعد از مهلت ده ۱۰ روز آگاهی قراره بازداشتمان کنند یعنی این حق رو داره قانون؟
شرمنده متن طولانی شد!
باسپاس وتشکرفراوان

مشاوره حقوقی تلفنی اثبات مالکیت
عبدالصمد محمدی مقدم ابراهیم صفری سید روح اله معزی مهرداد بوستانچی
۳۳۰ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ بر اساس (۳۵۶) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۱ پاسخ برای این سوال ثبت شده

اصولا هرکسی که ادعایی میکند باید ادعایش را اثبات نماید لذا امکان ادعای بدون مدرک وجود ندارد . از سوی دیگر اگر موضوع همانطوری باشد که ذکر کرده اید ، ربطی به آگاهی نداشته و امری کاملا حقوقی محسوب میشود و نمیتوانند بازداشت و ... بنمایند مگر اینکه موضوع خاصی در میان باشد .

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.