متخصصین فعال
امیر هاشمی کارشناس حقوقی
سید روح اله معزی وکیل پایه یک دادگستری
معصومه کهن نسب کارشناس حقوقی
امیررضا ادیب وکیل پایه یک دادگستری
امیر ضیغمی کارشناس حقوقی
6m
زینب شرکا کارشناس حقوقی
55m
محدثه هادی وکیل پایه یک دادگستری
1h
نیلوفر سامان پور کارشناس حقوقی
1h
سمانه برخورداری کارشناس حقوقی
1h
مونا علیرضایی کارشناس حقوقی
1h
مینا محمدی کارشناس حقوقی
1h
پریا کیانی مقدم کارشناس حقوقی
1h
شیرین کریمی کارشناس حقوقی
1h
آرش ایزدی وکیل پایه یک قوه قضاییه
1h
مهسا پیشرویان کارشناس حقوقی
2h
۵
سید روح اله معزی
سید روح اله معزی وکیل پایه یک دادگستری
۴.۹
امیر ضیغمی
امیر ضیغمی کارشناس حقوقی
۲.۶
امیر هاشمی
امیر هاشمی کارشناس حقوقی
۱.۹
مهسا پیشرویان
مهسا پیشرویان کارشناس حقوقی
۱.۱
شیرین کریمی
شیرین کریمی کارشناس حقوقی
۰.۹
اکرم فرخ
اکرم فرخ وکیل پایه یک دادگستری
۰

پول عقب نشینی توسط شهرداری را میتوان مطالبه کرد؟

سلام
ملکی داریم که حدود 15 سال پیش توسط شهرداری به علت خطر ریزش تخریب شد و قسمتی از آن جز پیاده رو شده که شهرداری قرار بوده پول آنرا با توافق به مالکیت(ورثه) پرداخت کند، ولی جدیدا میگوید طبق ماده 101 قانون شهرداریها -پول عقب نشینی به شما تعلق نمیگیرد، متراژملک بیشتر از 500 متر میباشد و قسمتی از آن وکالتی فروخته شده، ممنون میشم راهنمایی کنید.

۱ پاسخ برای این سوال ثبت شده است
توسط
کارشناس حقوقی ایران, تهران
۲.۷ بر اساس عملکرد

بله به شما تعلق نخواهد گرفت و در ازای آن تراکم بیشتری برای ساخت به شما تعلق میگیرد.

اگر پاسخ من به شما کمک کرده است جهت دریافت خدمات حقوقی با شماره ۴۲۸۱۸ - ۰۲۱ داخلی ۹۰۱ تماس حاصل فرمایید.

مشاوره‌های حقوقی مرتبط