لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
گفتگو با متخصصین آنلاین
۲۴ متخصص آنلاین

آیا امکانش هست برادرم از من شکایت کنن یا ادعای مالکیت کنند؟

پرسیده شده

با عرض سلام و احترام خدمت وکلای عزیز پدرم دوتا زن داره از زن قبلیش چند تا پسر داره، الآن پدرم خونه رو زده به اسم خودم منم سند شش دانگ برای خانه به اسم خودم گرفتم ایا امکانش هست برادرم از من شکایت کنن یا ادعای مالکیت کنن یا خیر ممنون میشم ازتون آگه راهنمای بفرمائید با تشکر

مشاوره حقوقی تلفنی قراردادها
مصطفی عباسی هادی علوی خوشحال فرناز مهری سید عبدالرسول میرقادری
۴۰۳ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ بر اساس (۲۸۱) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۴,۵۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۱۳ پاسخ برای این سوال ثبت شده

سلام‌ خیر. پدرتان تا زمانی که زنده هستند، حق دارند در اموالشان تصرف کنند و شخصی حق اعتراض ندارد.

بانک قراردادها بیش از ۱۰۰۰ عنوان قرارداد تخصصی جمع آوری شده طی ۱۵ سال براساس نیازهای اشخاص، شرکت‌ها و نهادها آنلاین تنظیم کنید
گفتگو با متخصصین آنلاین
محمدعلی رضائی برزانی
محمدعلی رضائی برزانی ۴.۳ وکیل پایه یک قوه قضاییه
۴.۸ / ۵ (۲۹۶) دیدگاه
علیرضا شایق
علیرضا شایق ۰.۳ وکیل پایه یک دادگستری
۴.۷ / ۵ (۱۵) دیدگاه
رضا رستمی
رضا رستمی ۲.۱ کارشناس حقوقی
۴.۸ / ۵ (۲۱۱) دیدگاه

باسلام
خیر چنین حقی نخواهند داشت

مشاوره حقوقی تلفنی قراردادها
مصطفی عباسی هادی علوی خوشحال فرناز مهری سید عبدالرسول میرقادری
۴۰۳ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ بر اساس (۲۸۱) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۴,۵۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

خیر امکان شکایت وجود ندارد

سلام
حسب ماده ۲۲ قانون ثبت اسناد و املاک شما مالک رسمی هستید؛ و در حمایت قانون قرار گرفته اید.
امکان ادعای مالکیت از سوی برادر شما یا هر کس دیگری وجود ندارد.
موفق باشید.

سلام. خیر نمیتوانند ادعای مالکیت کنند .هرشخص تازمانی ک زنده است میتواند هر دخل و تصرفی نسبت به اموال خود نماید

مشاوره حقوقی تلفنی قراردادها
مصطفی عباسی هادی علوی خوشحال فرناز مهری سید عبدالرسول میرقادری
۴۰۳ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ بر اساس (۲۸۱) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۴,۵۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

با سلام.
خیر.
پدرتان تا زمانی که در حیات است به شرط سلامت ذهنی، حق هر گونه تصرف در اموال و دارایی های خود را دارند.

درود وعرض ادب همانطور که وقتی پدر اصولا دارای دو همسر باشد ودر زمان حیات ملک به شما منتقل کردند درواقع با رضایت بوده ولی مطابق قانون باید ورثه همسر دوم به چنین تملیک اذن داده باشند.

سلام.خیر ایشان نمیتوانند ادعایی داشته باشند

مشاوره حقوقی تلفنی قراردادها
مصطفی عباسی هادی علوی خوشحال فرناز مهری سید عبدالرسول میرقادری
۴۰۳ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ بر اساس (۲۸۱) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۴,۵۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

با سلام
خیر امکان شکایت علیه شما منتفی است

سلام
نمی توانند هیچ ادعایی داشته باشند

باسلام در زمانی که پدرشما در قید حیات منزل را به شما انتقال داده باشد هیچ شخص دیگری نمیتواند ادعایی نماید.

مشاوره حقوقی تلفنی قراردادها
مصطفی عباسی هادی علوی خوشحال فرناز مهری سید عبدالرسول میرقادری
۴۰۳ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ بر اساس (۲۸۱) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۴,۵۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

هرفردی درزمان حیات می تواند درخصوص اموال خود تصمیم گیری نمایو ازین رو ایشان مرتکب خلافی نشده است

این امر غیرقانونی نیست ایشان مخیراست تاوقتی زنده می باشد اموالش رابه هرنحوی بخواهد خرج کند

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.