لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

آخرین مشاوره‌های حقوقی آنلاین رایگان درباره‌ی قرارداد هبه

آیا هبه به صورت کارت به کارت قابل رجوع است؟

سلام اگر عمویی به برادرزاده ی خود مبلغی را به صورت کارت به کارت هبه کند می تواند از هبه خود رجوع کند؟مثلا اگر برادرزاده مبلغ کارت به کارت شده را از حساب بانک ملتش به بانک…

آیا هبه به این صورت است؟

سلام بابای من خونه ای داشته و فروخته چون من دسته چک نداشتم ریخته به حساب خانومم و با دسته چک خانومم یه خونه خریدیم به همراه وام مسکن یعنی ۹۹٪ پول مال منو بابام بوده که بخاطر وام…

آیا میشود به نظر کارشناس در مدت ۷روز که دارد اعتراض کرد؟

سلام...در یک دعوی ..شخص الف با مدرک عادی هبه با شخص ب طرح دعوی برا گرفتن ملک کرده ....ب در دادگاه ایراد ماده ۸۰۲ را مطرح کرد....بعد مدتی کارشناس کروکی به همراه الف آمدند سرملک تا…

گفتگو با متخصصین آنلاین ۶ متخصص آنلاین
فاطمه امیری
فاطمه امیری ۱.۹ وکیل پایه دو دادگستری مرکز وکلا
۴.۸ / ۵ (۲۵۹) دیدگاه
محسن خیری
محسن خیری ۳.۳ وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلا
۴.۹ / ۵ (۷۳) دیدگاه
حسین امامی
حسین امامی ۲.۷ کارشناس حقوقی
۴.۹ / ۵ (۴۲۰) دیدگاه
محمدعلی رضائی برزانی
محمدعلی رضائی برزانی ۵.۸ وکیل پایه یک دادگستری مرکز وکلا
۴.۷ / ۵ (۱,۰۰۵) دیدگاه

هبه دادن امکان باز پس گرفتن دارد؟

سلام یک دوستی به ما وسیله ای رو هبه داد و در قرارداد نوشته شد که هبه داده شده اس ایا امکان باز پس گرفتن وسیله را دارد؟

مشاوره حقوقی تلفنی قرارداد هبه
حامد شاکری نیا هادی علوی خوشحال محمدرضا عطاری شادکهن اکبر هدایی‌ متنق
۷۳۳ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۵۶۴) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۴,۵۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

متهب میتواند بعد مرگ واهب ملک هبه شده را از کسی که روی ملک کار میکند پس بگیرد؟

سلام..اگر واهب ملک کشاورزی خود رو هبه کند به خانوم خودش(متهب) و تنها مدرکش یک دست نویس عادی باشد....و اگر همان ملک کشاورزی رو خود واهب توجه شود خود واهب به کسی کرایه بدهد و …

چطور تمام اموالی که پیش زوجه است رو بدون اینکه از باز پرداختش فرار کنه پس بگیرم؟

سلام بعنوان هبه ؟ امانت ؟ استرداد اموال ؟ متاسفانه با راهکارهای وکلای عزیز تمام خانم ها نفقه و مهریه رو میگیرن ولی طلا و گوشی و تمام اموالی که بهشون داده شده رو پس نمیدن …

چگونه می شود ثابت کرد که سرویس فروخته نشده؟

زوج سرویس طلای جشن عقدکه خودش برای زوجه خریده و فاکتور هم بنام خودش بوده را برداشته و گفته که هبه بوده و از ان برگشتم ،زوجه به این امید بوده که در دادگاه اعسار از مهریه زوج…

نیاز به رسید یا چیزی که مبنی بر فروش طلا باشد نیست؟

سلام زوجه در جشن عقد یک سرویس طلا از زوج هدیه گرفته و بعد از عقد زوجه به دلیل اعتماد به خانواده زوج این سرویس را نزد مادر زوج به امانت گذاشته (مدرکی مبنی بر امانت دادن ندارد)…

مشاوره حقوقی تلفنی قرارداد هبه
حامد شاکری نیا هادی علوی خوشحال محمدرضا عطاری شادکهن اکبر هدایی‌ متنق
۷۳۳ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۵۶۴) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۴,۵۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

استرداد طلا بدون فاکتور ممکن هست؟

باسلام خدمت وکلای محترم ببخشید ایا استرداد طلا بدون فاکتور قابل امکان پذیر می باشد؟ اگر نه میتونه از طریق شهادت شهود و سوگند اقدام کند؟

مشاوره خدمات در واتساپ سفارش سریع در واتساپ