لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

آیا شاکی میتواند به رای دادگاه تجدیدنظر اعتراض کند؟

آیا شاکی میتواند به رای دادگاه تجدیدنظر اعتراض کند

پرسیده شده
۷ پاسخ ۶,۶۶۰ #92748252
مشاوره حقوقی تلفنی شرکت ها
مینا محمدی مصطفی عباسی فرناز مهری امیر ضیغمی
۳۷۸ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۱۹۳) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۷۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۷ پاسخ برای این سوال ثبت شده

با سلام
اگر ادله کافی داشته باشد تحت شرایطی می تواند در خواست اعاده دادرسی کند

گفتگو با متخصصین آنلاین
اکرم فرخ
اکرم فرخ ۰.۴ وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری
۴.۹ / ۵ (۲۸۱) دیدگاه
جواد شاهسوند اینانلو
جواد شاهسوند اینانلو ۰.۰ وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری
۴.۷ / ۵ (۱۰۲) دیدگاه
کیومرث نهاردانی
کیومرث نهاردانی ۵.۵ وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری
۴.۹ / ۵ (۹۱) دیدگاه

باسلام تحت شرایطی بله.......

اگر رای برائت مشتکی عنه صادر شده میتواند

درودها ، با رعایت شرایط قانونی، بله

اگر رای به ضرر شاکی باشد می تواند طرف مهلت قانونی اعتراض کند

رای تجدید نظر قابل اعتراض نمی باشد ولی بعضی احکام قابل فرجام خواهی می باشد لیکن حق اعاده دادرسی عادی یا طبق ماده ۴۷۷ق.ا.د.م را دارید

با سلام
بله هم شاکی و هم مشتکی عنه در مدت مقرر اعتراض می توانند نسبت به رای صادره اعتراض کنند

مشاوره‌های حقوقی مرتبط