لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
مشاوره حقوقی تلفنی
مشاوره تلفنی حقوقی
تمام محصولات
مشاوره حقوقی تلفنی روابط نا مشروع
علیرضا شایق محسن نریمانی ده نوی چیا کهزاد مصطفی فیروزی
۲۹۲ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۴۹۰) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

اگر با رضایت بکارت ازاله گردد و چند ماه هم از موضوع بگذرد، در صورت شکایت پسر باید دیه بدهد؟

پرسیده شده

سلام وقت بخیر
میبخشید اگر پسری در حالت مستی خودش و دختر و با رضایت دختر بکارت دختر را بگیره و چند ماه هم از موضوع بگذرد و دختر رضایت به ترمیم ندهد در صورت شکایت پسر باید دیه بدهد؟

۲ پاسخ #77519462
۱۰۰
مشاوره حقوقی تلفنی روابط نا مشروع
علیرضا شایق محسن نریمانی ده نوی چیا کهزاد مصطفی فیروزی
۲۹۲ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۴۹۰) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۲ پاسخ برای این سوال ثبت شده

سلام
طبق تبصره یک ماده ۶۵۸ قانون مجازات اسلامی :هرگاه ازاله بکارت با مقاربت ورضایت صورت بگیرد چیزی ثابت نیست.

در صورت شکایت مشمول دیه نخواهد بود اما حد ارتکاب زنا در حق هردو قابل اجراست .

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.