لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
۰

یک ماه از اعاده پرونده میگذرد، هیچ اقدامی انجام نشد، آخر پرونده به کجا ختم میشود؟

من از خانومی که دختر دایی بنده هستند به جرم توهین و فحاشی شکایت کردم ، با توجه به اطلاعات ثنا پرونده مقید به وقت نظارت به تاریخ ۲۵ دی شد و پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است ، از طرف دادیاری احضار شدم و مدارک خود که شامل اسکرین شات پیامهای واتساپ ( در ان از فحش توهین و استیکرهای مستهجن به من فرستاده بودن ) و صورتجلسه نیروی انتظامی بود ارائه و داستان را توضیح دادم ، پس از آن مالک خط که همسر این خانوم بود از طریق کلانتری احضار شد و تایید کرد که از خط موبایلش ، همسرش استفاده میکند و پرونده دوباره به دادیاری اعاده شد ، الان یک ماه از اعاده پرونده میگذرد ولی دیگر هیچ اقدامی انجام نشد ، ایا ممکن است احتیاجی به احضار دختر دایی بنده نباشد ، به نظر شما اخر پرونده به کجا ختم میشود؟ به نظر شما فردا که تاریخ وقت نظارت چه اتفاقی میافتد؟
ممنون میشم اگه بخوانید و سه تا سوال منو ج اب بدید، خواهش میکنم خیلی نگرانم

۱ پاسخ برای این سوال ثبت شده

سلام اگر دلایل شما در پرونده کافی باشد ،دادیار متهم را احضار وقرارتامین صادر می کند در نهایت اخرین دفاع و قرار جلب به دادرسی صادر و پرونده به دادگاه جهت رسیدگی ارسال می شود..

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.