لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

آیا برای ثبت شرکت می توانم ادرس محل مسکونی خود را اعلام کنم؟

پرسیده شده

شرکتی ثبت نمودم که به دلیل آنکه نوع فعالیت به صورت مجازی و از طریق اینترنت صورت می گیرد، اقامتگاه شرکت را منزل مسکونی خودم معرفی کره ام(ملک شخصی) حال که به اداره مالیات جهت دریافت کد اقتصادی مراجعه کرده ام، اعلام می کنند که اقامتگاه قانونی شخص حقوقی نمی تواند با شخص حقیقی یکسان باشد. در حالی که هیچ منع قانونی را در قانون ندیده ام.ماده ۵۹۰ قانون تجارت نیز اشاره دارد که اقامتگاه شخص حقوقی محلی است که اداره شخص حقوقی در آن جاست.

۱۱ پاسخ #33431423
۳,۱۹۱
مشاوره حقوقی تلفنی ثبت شرکت
فرناز مهری بیتا اخوان مدرس مینا محمدی رضا اخلاص پور
۳۷۷ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ بر اساس (۱۳۵) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۵,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۱۱ پاسخ برای این سوال ثبت شده

سلام و درود بله می توانید

گفتگو با متخصصین آنلاین
توحید میدانی
توحید میدانی ۲.۶ کارشناس ارشد حقوق
۴.۸ / ۵ (۶۳۸) دیدگاه
فاطمه امیری
فاطمه امیری ۱.۹ وکیل پایه دو دادگستری مرکز وکلا
۴.۹ / ۵ (۱۸۵) دیدگاه
مرصاد پوراعتضاد
مرصاد پوراعتضاد ۳.۱ وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلا
۴.۷ / ۵ (۱۶۹) دیدگاه

منع قانونی در این خصوص وجود ندارد

بنام خدا،سوال تکراری میباشد.دادن آدرس محل سکونت خود به اداره ثبت شرکت ها مجاز است.

باسلام
مانعی نیست می‌توانند محل سکونت را اعلام نمود

قبلا پاسختون داده شده سوالتون تکراری هست

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.