لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال

از دادسرا ابلاغیه آمده که دادخواست شما به دلیل عدم ادله کافی رد شده است، چه باید کرد؟

پرسیده شده

سلام و عرض ادب
چندی پیش در شورای حل اختلاف از فردی که خودروی خود را بی رنگ معرفی کرده بود ولی بعد از خرید متوجه شدم که خودرو تمام رنگ هست در شورای حل اختلاف شکایت کردم. برای تکمیل مدارک نیاز به نامه ایی از سایت دیوار بودم که آن هم احتیاج به درخواستی از طرف دادسرا داشت. بعد از مراجعه به دادسرا دوباره همان مراحل شکایتی را که در شورای حل اختلاف انجام داده بودم را در دادسرا انجام دادم
بعد از اینکه نامه درخواستی را از سایت دیوار گرفتم آن را به شورای حل اختلاف تحویل دادم. حالا از دادسرا ابلاغیه آمده که دادخواست شما به دلیل عدم ادله کافی رد شده است، در صورتیکه هنوز رای شورای حل اختلاف صادر نشده.
دعاگوی شما هستم اگر راهنمایی بفرمائید.
سپاس فراوان.

۳ پاسخ برای این سوال ثبت شده

سلام
شکایت در دادسرا و ایراد اتهام علیه افراد نیازمند دلیل و مدرک کافی و محکمه پسند است چنانچه دادسرا قرار منع تعقیب صادر کرده باشد امکان شکایت مجدد مشکل است علی ایحال دادخواست خود را در شورا پیگیری کنید و آن را به نتیجه برسانید بعد در خصوص شکایت کیفری با وکیل مشورت کنید.

سلام
در صورتیکه شما ادله ی کافی جهت اثبات دعوای خود را نداشته باشید و پرونده به ایت دلیل منع تعقیب بخورد،قابلیت طرح مجددآن کمی دشوار میباشد .مگر اینکه تحت عنوانی دیگر و با ادله ی کافی مطرح گردد

موضوع خواسته شما کیفری نبوده لذا نظر ردشدن دعوا دردادسرا صحیح است

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.