لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

وبلاگ بنیاد وکلا
۲۲۵ بازدید ۰ دیدگاه

بهترین راهکار برای طرح شکایت شما چیست؟

بهترین راهکار برای طرح شکایت شما چیست؟
مینا محمدی
مشاوره حقوقی با مینا محمدی کارشناس حقوقی
۴.۵ بر اساس (۳۱۸) دیدگاه مشتریان

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

اگر از کسی یا سازمانی بخواهید شکایت کنید منطقی است که از یک کارشناس حقوقی یا وکیل بپرسید که از کجا باید شروع کرد؟ دادگاه یا شورای حل اختلاف؟ در مورد دادگاه آیا به دادگاه حقوقی باید رفت یا دادگاه کیفری؟ این شکایت کیفری، از کلانتری شروع می‌گردد یا باید با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت؟ و شاید سؤالات دیگر.
نکته دیگر، پیدا کردن وکیل و هزینه وکالت است. شاید سؤال یا کار شما خیلی مفصل نیست و با یک سؤال ‌و جواب حل شود و به سرعت بقیه مسیر را ادامه دهید. اگر جایی بود که پیش از گرفتن وکالت، موضوع شکایت شما را ارزیابی حقوقی و سپس کمک می‌کرد تا بهترین راهکار را برای آن پیدا کنید خیلی عالی می‌شد.
این امکان در سایت بنیاد وکلا فراهم شده و کافی است در همان صفحه اول روی گزینه «می‌خواهید شکایت‌ کنید؟» ضربه بزنید با کلیک کنید.
توضیح این روش سریع، آسان و مطمئن را در این یادداشت می‌خوانید.


می‌خواهید شکایت کنید؟


با انتخاب گزینه «می‌خواهید شکایت‌ کنید؟» در سایت بنیاد وکلا وارد صفحه بهترین راهکار حل مشکل حقوقی می‌شوید. این صفحه برای ارزیابی درخواست حقوقی عموم مخاطبان و کاربران اینترنتی آماده شده است.
در این صفحه می‌بینید که بیش از هزار متخصص و کارشناس حقوقی و قضایی آنلاین آماده پاسخ‌گویی به درخواست و نیاز شما هستند تا بهترین مسیر حل مشکل شما را اطلاع دهند.

 • ثبت درخواست ارزیابی حقوقی 

برای ارزیابی موضوع  و مشکلی که قصد طرح شکایت دارید، لازم است درخواست خودتان را بنویسید‌‌ و شرح دهید. در اینجا می‌توانید متخصص حقوقی خاصی را انتخاب کنید تا او پاسخ دهد یا درخواست شما به بیش از هزار متخصص بنیاد وکلا ارسال شود.
شما در هر روز می‌توانید «۳ درخواست ارزیابی حقوقی رایگان» ثبت کنید.

 

 • ارسال مدارک و فایل

پس از ثبت درخواست و نیاز حقوقی و قضایی خود، می‌توانید مدارکی را که لازم می‌دانید توسط کارشناسان و متخصصان حقوقی ملاحظه و بررسی شود ارسال و بارگذاری کنید.

 •  انتخاب کارشناس حقوقی یا وکیل

برای ارزیابی درخواست حقوقی می‌توانید کارشناس یا وکیل خاصی را انتخاب کنید. برای جستجو و انتخاب شما، دو گزینه استان و شهر وجود دارد.
یکی از مزیت‌های این قابلیت این است که می‌توانید کارشناس حقوقی یا وکیل را در شهر خودتان پیدا کنید تا اشراف اطلاعاتی بهتری به موضوع و مشکل شما داشته باشد یا اینکه برای ارتباط حضوری راحت‌تر باشید و هزینه سفر وکیل را نداشته باشید.

 • پاسخ در سریع‌ترین زمان ممکن

کارشناسان و متخصصین بنیاد وکلا درخواست شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارزیابی می‌کنند و پاسخ می‌دهند تا در جریان چگونگی ادامه راه قرار بگیرید و بتوانید مناسب‌ترین مسیر و خدمت حقوقی را انتخاب کنید.
پس از گذشت ۷ روز، وضعیت درخواست شما به صورت خودکار به حالت بسته تبدیل می‌شود و دیگر امکان دریافت پاسخ و پیشنهاد از سوی متخصصین بنیاد را نخواهید داشت. البته خودتان هم قبل از این مهلت می‌توانید درخواست خود را ببندید.

 • انتخاب متخصص و پیشنهاد

اگر برای ارزیابی درخواست حقوقی خود متخصص خاصی را انتخاب نکرده باشید، پس از دریافت پیشنهادات کارشناسان و متخصصین، شما می‌توانید همه آنها را بررسی کنید و یکی از آنها را که از جهت شرایط خود مناسب می‌بینید انتخاب کنید.

 • هزینه معقول و دریافت خدمت

با انتخاب خدمت حقوقی توسط شما، اگر برای آن خدمت پیشنهادی، هزینه‌ای تعیین شده است، پس از پرداخت آن، متخصص یا کارشناسان بنیاد وکلا با شما تماس می‌گیرد تا برای دریافت خدمت راهنمایی کند.
نکته مهم در اینجا حق‌الوکاله معقول و رقابتی در بنیاد وکلاست که هم از سوی مدیران بنیاد نظارت می‌شود و هم شرایط و مشکلات عمومی و اقتصادی مردم از سوی خود کارشناسان در نظر گرفته می‌شود. البته بسته به شرایط پرونده قضایی، ممکن است به غیر از حق‌الوکاله، شما متحمل هزینه‌های دیگری شوید که لازم است پرداخت کنید؛ مانند هزینه سفر وکیل، تهیه مدارک چ، پرداخت‌های دولتی و… ‌.

 • ثبت دیدگاه و میزان رضایت

پس از دریافت مشاوره یا خدمت حقوقی می‌توانید نظرتان را درباره کیفیت آن و میزان رضایت خویش ثبت کنید تا هم توسط مدیران و متخصصان دیده شود و هم در معرض دید بقیه مشتریان قرار گیرد.
شما هم قبل از انتخاب وکیل و متخصص می‌توانید دیدگاه مشتریان و امتیازات عملکرد او را ببینید و در انتخاب خود آنها را در نظر بگیرید. همچنین در صورت نارضایتی از خدمت دریافتی باز هم پشتیبانی بنیاد وکلا برای جبران و حمایت در خدمت شماست.

 • پشتیبانی تمام‌وقت

سایت بنیاد وکلا از سال ۱۳۸۶ فعال است و خدمات متنوع حقوقی خود را ارائه می‌دهد و میزان رضایت مشتریان آن نزدیک به ۹۷ درصد است!
پس از استفاده از هر خدمت حقوقی، از پشتیبانی و حمایت بنیاد وکلا برخوردارید و اگر به اینترنت هم دسترسی ندارید با خط تلفن پشتیبانی و ارائه راهکار شبانه‌روزی بنیاد وکلا درخواست قبلی خود را پیگیری کنید یا درخواست جدیدی را مطرح کنید و از بهترین راهکار فوری آگاه شوید:
(021-42818)

 • ایجاد حساب کاربری 

برای استفاده از سایت بنیاد وکلا فقط کافی است با یک شماره تلفن همراه و رمز عبور، حساب کاربری بسازید. با این حساب کاربری قادرید در جایگاه کاربر عادی از خدمات حقوقی بنیاد وکلا استفاده کنید. و اگر وکیل یا کارشناس حقوقی هستید، پس از تکمیل ثبت‌نام، مشاوره حقوقی و دیگر خدمات را ارائه دهید.
برخی از کاربران متخصص بنیاد وکلا شامل این موارد است: وکیل پایه یک دادگستری، وکیل پایه یک قوه قضاییه، وکیل پایه دو قوه قضاییه، کارآموز کانون وکلای دادگستری، کارآموز قوه قضاییه و کارشناس حقوقی.

 
پرسش و پاسخ رایگان حقوقی


پرسش و پاسخ حقوقی آنلاین، خدمت حقوقی رایگان بنیاد وکلاست که عموم کاربران می‌توانند سؤالات حقوقی و کیفری خود را مطرح کنند و کاربران متخصص به صورت رایگان پاسخ‌های حقوقی و مستند خود را ارائه دهند. برخی از این سؤال و جواب‌ها خیلی پربازدید یا در بازخورد و نظر است.
در خدمت پرسش و پاسخ حقوقی بنیاد وکلا گزینه‌های مختلف برای پایش (فیلتر) کردن و یافتن موضوعات است:

 1. جستجو بر اساس دسته‌بندی حقوقی: اسناد رسمی، بیمه، بین‌الملل، ملکی، کیفری (جرایم)، مالیات، روابط کار و کارگری، خانواده، قراردادها، ثبت احوال، وصول مطالبات، شرکت‌ها، انحصار وراثت، جرایم رایانه‌ای و اینترنتی.
 2. مرتب‌سازی بر اساس: آخرین مشاوره‌های حقوقی آنلاین رایگان، جدیدترین پاسخ‌ها، بیشترین پاسخ‌ها، محبوب‌ترین مشاوره‌های حقوقی آنلاین رایگان، مشاوره‌های پربازدید.

بنیاد وکلا هم برای مردم است و هم برای جامعه حقوقی و قضایی!

مینا محمدی
مشاوره حقوقی با مینا محمدی کارشناس حقوقی
۴.۵ بر اساس (۳۱۸) دیدگاه مشتریان

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

ثبت دیدگاه

جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود ثبت‌نام
دیدگاه‌ها

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

مشاوره خدمات در واتساپ سفارش سریع در واتساپ