لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
وبلاگ بنیاد وکلا
۱۱۸۹ بازدید ۰ دیدگاه

چرا زنها همزمان نمی توانند چند همسر داشته باشند؟

چرا زنها همزمان نمی توانند چند همسر داشته باشند؟

بسیاری از بانوان این سوال را می پرسند واقعا" چرا ...

اسلام چرا برای زنان اجازه نداده که مثل مردها ، چند همسر داشته باشند آیا این تبعیض علیه زنان است؟ 

اگر جواب علمی می خواهید حتما" بدانید که حکمت وفلسفه علمی نشان داده است که برای تعدد زوجات در اسلام اسراری نهفته است ، که در این تحقیق برملا می شود!

چرا یک مرد می تواند ویا در اسلام جایز است که همزمان چند زن داشته باشد ؟ ولی یک زن نمی تواند همزمان چند شوهر داشته باشد؟

مشاوره تلفنی حقوقی خانواده بیش از ۱۰۰هزار مشاوره تلفنی موفق
رزرو وقت مشاوره تلفنی

(فتبارک الله احسن الخالقین):

  1. دانشمندی یهودی متخصص در علوم ژنتیک وبارداری می گوید: زن مسلمان پاکیزه ترین زن روی کره زمین می باشد .
  2. پروفیسور رابرت گیلهم رئیس دانشکده آلبرت انیشتن متعلق به یهودیان ومتخصص در علوم ژنتیک، مسلمان شدنش را رسما" اعلام کرد آن هم فقط به یک دلیل: 

شناختن وکشف یک حقیقت علمی ومعجزه ی بی نظیر بودن قرآن پاک، بدلیل محدود کردن دوره طلاق برای زنان که به مدت سه ماه می باشد.(عده طلاق)

به طوری که او جهان مدرن وهمه علوم پیشرفته را شگفت زده کرد. 

یک سورپرایز ونظریه علمی به اثبات رسیده با نام (اثر-آب-مرد). می توان به جای آب از واژه اسپرم استفاده کرد.

توضیح اینکه:

آب (اسپرم) مرد دارای ۶۲ نوع پروتئین است واین پروتئینها از هر فرذ به فرد دیگر متغیر است وهر کس اثر انگشت خودش فقط مختص به خودش می باشد.

واین مانند یک تراشه الکترونیکی می باشد که هر فرد تراشه خاص خودش را حمل می کند. همچنان بدن زن در درون خود یک رایانه به تمام معنا حمل می کند واین رایانه اطلاعات تراشه مردی که با او ارتباط برقرار می کند را در خود ثبت می کند!

این زن اگر در آن واحد، بلافاصله بعد از طلاق از همسر خودش، با مردی دیگر ازدواج کند ویا اینکه در یک بذهه تراشه های متعددی به رایانه او متصل شوند، این مانند ویروسی بزرگ است که وارد این رایانه شده است ولذا این زن دچار اختلالات هورمونی وروانی وبیماریهای گوناگون می شود.

پروفسور رابرت به صورت علمی ثابت کرد که اولین حیض (عادت ماهانه) بعد از طلاق باعث ریزش 32% الی 35% وحیض دوم 67% الی 72% وحیض سوم 99.9% از اثر آب (منی) واطلاعات مرد میشود. ودر واقع رحم زن بعد از سه حیض از هر اثری که در گذشته بوده پاک و طاهر می شود و آماده استقبال از تراشه واثر اطلاعات جدید می گردد، و آن وقت بدون هیچ گونه ضرری برای زن می باشد . 

لذا می بینیم زنانی که زناکار و بدکاره هستند دچار بیماریهای سخت و گوناگونی می شوند، که آنهم به دلیل اختلاط اثر آب های مختلف در آن واحد می باشد.

مشاوره آنلاین حقوقی بیش از ۷۶هزار مشاوره آنلاین موفق
ورود/ثبت نام و درخواست مشاوره آنلاین رایگان

واما دوره زنان بیوه شده مثلا" شوهرش فوت شده باشد، برای از بین بردن اثر آب می بایست مدت زیاد وبلندتر باشد، آنهم به دلیل این است که غم واندوه باعث تثبیت بیشتر اثر مرد آن هم به شکل قوی تری می شود، وبه همین دلیل نیازمند دوره ای است که خداوند متعال در قرآن مجید می فرماید(اربعه اشهر وعشرا)(چهار ماه وده روز عده فوت همسر) تا ریزش اثر به صورت کامل انجام شود.

بناء این نظریه باعث شد تا این دانشمند بزرگ به تحقیق بیشتر وبیشتر روی آورد. این دانشمند تصمیم گرفت یک آزمایش انجام دهد به همین خاطر او به منطقه ای در آمریکا سفر کردکه غالبا" جمعیت آن را مسلمانان تشکیل می دهند، و آزمایش نشان داد که آن ها فقط اثر اطلاعات مردان خود را حمل می کنند. واین در حالی است که در منطقه ای دیگر از آمریکا که غالبا" افراد آن را آمریکایی های باصطلاح روشنفکر، آزاداندیش وپیرو آزادی جنسی تشکیل می دهند، این آزمایش نشان داد که آن ها اثرات متعددی با خود حمل می کنند، از دو الی سه اثر.

وبا همه این تفاسیر قانع شد که اسلام تنها دینی می باشد که عفت و پاکی، حضانت زن وارتباطات سالم او را با جامعه تضمین می کند. 

واین که زن مسلمان پاکیزه ترین زن روی کره زمین می باشد. 

عزیزان بزرگوار این تحقیق علمی بخش کوچکی از علوم بی انتهای قرآن پاک می باشد وهر روز که می گذرد پرده های جدیدی از علوم بی نظیر قرآن برداشته می شود. 

باشد تا آن هایی که اسلام را مانع پیشرفت ومسلمانان را متحجر وعقب گرا می خوانند ویا اسلام را محدود کننده ی زن می دانند ویا می گویند اسلام حق زن ها  را در نظر نگرفته، پی ببرند و بدانند که اسلام کامل است و زن مسلمان کاملترین.

ثبت دیدگاه

جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود ثبت‌نام
دیدگاه‌ها

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.