لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

وبلاگ بنیاد وکلا
۱۲۴ بازدید ۰ دیدگاه

پس فرستادن کالای اینترنتی امکانپذیر است؟

پس فرستادن کالای اینترنتی امکانپذیر است؟
آرزو عامری کیان
مشاوره حقوقی با آرزو عامری کیان کارشناس حقوقی

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

احتمالا در سایتها و بیلبوردهای شهر، تبلیغات برخی فروشگاههای اینترنتی را دیده باشید که ادعا میکنند می توانید تا چند روز جنسی را که خریده اید پس بدهید.

البته که این نباید تبلیغ یک ویژگی باشد، چون حق شماست.

کانونهای تبلیغاتی از بی خبری ما استفاده و آنچه وظیفه شان است را به عنوان یک لطف یا مزیت خاص خرید از بعضی سایتها تبلیغ می کنند!

خریدار هر جنسی که از راه دور چیزی خریده، مثلا تلفنی یا اینترنتی، اگر آن کالا را نخواهد، تا ۷ روز امکان عودت آن وجود دارد.

برای اطلاع از نحوه شکایت از فروشگاه،های اینترنتی اینجا کلیک کنید.

ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک

در هر معامله از راه دور، مصرف کننده باید حداقل هفت روز کاری، وقت برای انصراف از قبول خود، بدون تحمیل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد.

تنها هزینه تحمیلی بر مصرف کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.

آرزو عامری کیان
مشاوره حقوقی با آرزو عامری کیان کارشناس حقوقی

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

ثبت دیدگاه

جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود ثبت‌نام
دیدگاه‌ها

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.