روابط نا مشروعکیفری (جرائم)

شروع یک رابطه نامشروع عجیب

مدتی قبل مرد جوانی با مراجعه به دفتر وکالت اینجانب مسائلی را مطرح و تقاضای قبول وکالت پرونده توسط اینجانب را نمود که داستان آن بدین شرح است : 

 

تقاضای مرد جوان  طرح شکایت از مربی یک باشگاه بدنسازی در اصفهان بود . 

وی عنوان نمود : «از مدتی پیش برای ورزش به باشگاه بدنسازی می‌رفتم و چند باری همسرم با خودروی شخصی مرا تا باشگاه بدنسازی همراهی کرده بود. 

شرایط کاملا عادی بود تا اینکه مردی ناشناس با من تماس گرفت و پس‌ از بیان مطالبی از من خواست بیشتر مراقب روابط همسرم باشم. پس‌از تماس مرد به فکر فرو رفتم و همسر خود را زیر نظرگرفتم، تا اینکه متاسفانه درجریان تعقیب‌ ایشان روزی  او را سوار خودروی لوکس مربی باشگاهم دیدم، با دیدن این صحنه بسیار شوکه شده بودم؛ می‌دانستم که آقای مربی هم متاهل است،به‌همین دلیل آنها را نامحسوس تعقیب کردم و از روابط صمیمی‌ و خارج از عرفشان عکس گرفتم. 

در آن زمان مطمئن بودم که همسرم به من خیانت کرده است،به همین دلیل به پزشکی قانونی رفتم و درخواست تطبیق DNA«دی‌ان‌ای» خودم و سه فرزندم را دادم که متاسفانه آنجا فهمیدم فرزند سوم‌ما هیچ ارتباطی با من ندارد.!»

پس از تحقیق و بررسی درباره موضوع و اطلاع از کم وکیف قضیه،وکالت مرد جوان پذیرفته و طرح شکایت مقتضی توسط اینجانب انجام و با تکمیل تحقیقات مقدماتی، پرونده به جریان افتاد… 

شکایت ضربدری همسر مربی …

در حالی که تحقیقات مقدماتی درباره این شکایت آغاز شده بود، همسر مربی بدنسازی نیز شکایتی علیه شوهر خود و زن خیانتکار مطرح کرد.

 این زن در تحقیقات مقدماتی گفت : «من کارمند یک شرکت هستم و همیشه سعی کردم تا حد توان برای خانواده‌ام همه چیز را فراهم نمایم و برای رضایت آنها  تلاش  فراوان کرده‌ام. حتی وقتی شوهرم از من خواست یکی از قالیچه‌های خانه‌ مشترکمان را به یک مستحق بدهد  هیچ مخالفتی نکردم، اما چند روز بعد از اینکه شوهرم قالیچه را برد، در حال عبور از کوچه‌ای به طور کاملا اتفاقی همان قالیچه را روی بالکن آپارتمانی دیدم. حس زنانه‌ام شک ام را برانگیخت و به همین دلیل از این صحنه عکسی گرفتم.
از طرفی به‌دلیل اینکه خط تلفن همراه همسرم به نام شخص من بود، بدون اینکه به او حرفی بزنم پرینت تلفن‌هایش را گرفتم و پس ازتحقیقات لازم پی بردم زنی که با شوهر من ارتباط داشته همان کسی است که قالیچه را در بالکن خانه‌اش دیده بودم! حالا هم از هر دونفر آنها بدلیل خیانت و روابط نامشروع شکایت دارم.»

 پرونده زن و مرد خیانتکار پس از اتمام تحقیقات مقدماتی برای رسیدگی به شعبه دادگاه کیفری استان اصفهان ارسال و قرار است هر دو بزودی محاکمه گردند…

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۴ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا