لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
وبلاگ بنیاد وکلا
۷۳۵۹۸ بازدید ۰ دیدگاه

گواهی سلامت مقعد

گواهی سلامت مقعد
سها آگهی
مشاوره حقوقی با سها آگهی همیار ارشد بنیاد
۴.۹ بر اساس (۱۰۸) دیدگاه مشتریان

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

پزشکی قانونی میتواند نسبت به تشخیص رابطه از مقعد همانند رابطه واژینال و یا رابطه از قبل، اقدام و اعلام نظر نماید که این معاینه بیشتر در تجاوزات جنسی موثر میباشد. در این مقاله برایتان توضیحاتی در خصوص گواهی سلامت مقعد ارائه میدهیم.

در صورتیکه شکایتی مبنی بر رابطه نامشروع شده باشد، دادگاه میتواند برای معاینه مقعد و صدور گواهی در خصوص آن دستورات لازم را به پزشکی قانونی بدهد.

همانطور که رابطه مهبلی اثراتی از خودش به جا میگذارد، رابطه از مقعد هم اثراتی به جا میگذارد که در مواردی باعث خونریزی و آسیب دیدگی شدید بافت این ناحیه میشود و در طولانی مدت هم ممکن است تمام بیماری های ذکر شده را به دنبال داشته باشد.

علاوه بر انواع بیماری های عفونی که می تواند مستقیما از طریق انتهای روده و مقعد جذب خون شود و باعث بیماری های التهابی و عفونی شود، این که ترمیم این بافت چه قدر طول میکشد و چقدر قابل ترمیم شدن هست، بستگی به حساسیت این ناحیه و تعداد دفعات انجام این عمل و فاصله زمانی تکرار و شدت انجام دارد و خیلی عوامل دیگر که ممکن است شخص ماما هم با معاینه به راحتی تشخیص دهد ولی معمولا در معاینه پرده بکارت، مقعد در صورتی که درخواست نشده باشد بررسی نشده و به پزشک مورد نظر بستگی خواهد داشت.

مشاوره تلفنی حقوقی روابط نا مشروع بیش از ۱۰۰هزار مشاوره تلفنی موفق
رزرو وقت مشاوره تلفنی

در صورت مکرر بودن ، علایم دخول را میتوان مشاهده نمود. باید دانست که اگر دفعات دخول کمتر از ۳-۲ مورد باشد نباید انتظار علایم را داشت در صورتی که دفعات دخول بیشتر باشد علائمی مثل از بین رفت چینهای مقعدی که در حالت معاینه پوست اطراف مقعد صاف تر از زمان طبیعی است و تورم یا صافی چینها، ضخیم شدن پوست اطراف مقعد که به داخل کشیده شده و تا ناحیه پوستی مخاطی ادامه می یابد و گهگاه ناحیه یاد شده پوسته گذار میگردد، دیده میشود.

اگر مفعول حرفه ای باشد ضخیم شدن پوست حتی به داخل رکتوم امتداد مییابد و فیسوزهای بهبود یافته قبلی به صورت خطوط کم رنگ در محل چینها دیده میشود.

در مفعولین حرفهای مقعد شکل قیفی پیدا میکند مثل اینکه مقعد به طرف داخل کشیده شده باشد از نکات مهم این است که هیچ وقت نباید شل شدگی اسفنکتر مقعدی را از یاد برد.

در افراد حرفهای و در مشاهده مقعدی اکثرا علائمی مشاهده نمیگردد مگر از مانور به خصوصی استفاده نمائیم. مواقعی که شخصی در حالت معاینه قرار دارد انگشتان بزرگ را در فاصله کمی از مقعد قرار داده و با بقیه انگشتان باسن را گرفته و به طرف کنارهها میکشیم تا چینها مقعدی به خوبی نمایان شوند . سپس به طور عمدی به اسفنکتر فشار آورده و تا فرد خود را جمع کند و اگر افکار او را به نکته دیگری جلب نمایید حرکت ارادی اسفنکتر از بین رفته و حالت آن مشحص می شود.

مشاوره آنلاین حقوقی بیش از ۷۶هزار مشاوره آنلاین موفق
ورود/ثبت نام و درخواست مشاوره آنلاین رایگان

علائم پارگی اسفنکتر چینها ممکن است مشاهده شود که لازم به توجه است شلی اسفنکتر مقعدی از علائم دخول مکرر است.

در ضمن باید به حالت مجرای مقعدی نیز توجه کرد. دخول مقعدی ممکن است باعث تغییر حالت مجرای مقعدی، ایجاد بواسیر و هموروئید، زایدههای گوشتی کوچک در اطراف مجرای مقعدی، زگیلهای کوچک، بیرون زدن قسمتی از بافت از مقعد، کمی باز شدن مجرای مقعدی و غیره شود.

سها آگهی
مشاوره حقوقی با سها آگهی همیار ارشد بنیاد
۴.۹ بر اساس (۱۰۸) دیدگاه مشتریان

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

ثبت دیدگاه

جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود ثبت‌نام
دیدگاه‌ها

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.