لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
مشاوره حقوقی تلفنی
مشاوره تلفنی حقوقی
تمام محصولات
مشاوره حقوقی تلفنی ملاقات فرزند
امیر ضیغمی محسن نریمانی ده نوی علیرضا شوری اکرم فرخ
۳۱۱ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۹ بر اساس (۳۸۱) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

آیا پدر می تواند مادر را از دیدن فرزند محروم کند ؟

پرسیده شده

مادر در هنگام طلاق حضانت را به پدر داده و در کاغذی دست نوشته اذغان داشته که پدر اجازه دارد دیگر هرگز فرزند را به او نشان ندهد و امضا و اثر انگشت دارد هم اکنون مادر هفته ای یک بار فرزند خود را می بیند ایا اگر پدر فرزند را به وی نشان ندهد مادر حق شکایت دارد؟؟

مشاوره حقوقی تلفنی ملاقات فرزند
امیر ضیغمی محسن نریمانی ده نوی علیرضا شوری اکرم فرخ
۳۱۱ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۹ بر اساس (۳۸۱) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۱۲ پاسخ برای این سوال ثبت شده

ملاقات فرزند به توافقات طرفین بستگی داشته و در صورتی که پدر رضایت دهد مادر میتواند فرزند را ملاقات نماید.ولی در صورت عدم رضایت مادر حقی نخواهد داشت.

با احترام

با سلام اگر مادر از نظر صلاحیت اخلاقی مشکلی نداشته باشد نمی تواند مادر را از ملاقات منع کند

مشاوره حقوقی تلفنی ملاقات فرزند
امیر ضیغمی محسن نریمانی ده نوی علیرضا شوری اکرم فرخ
۳۱۱ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۹ بر اساس (۳۸۱) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

اطلاع دقیقی در این زمینه ندارم ولی بنظر میرسد مخالف اخلاق حسنه باشد

با سلام اگر مادر مشکل اخلاقی یا روحی روانی نداشته باشد نمی شود او را از ملاقات منع کرد

در هر صورت ملاقات فرزند حق مادر است و پدر نمی تواند برای همیشه مانع شود. و در صورت امتناع پدر مادر می‌تواند دادخواست دهد

مشاوره حقوقی تلفنی ملاقات فرزند
امیر ضیغمی محسن نریمانی ده نوی علیرضا شوری اکرم فرخ
۳۱۱ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۹ بر اساس (۳۸۱) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

بطور کلی نمی توان پدر یا مادر را از ملاقات فرزند محروم کرد حتی اگر خودش قبول کرده باشد فقط ممکن است به عللی مثل اعتیاد یا فساد مدت و مکان ملاقات را محدود کرد

بله میتونه شکایت کنه بر اساس قانون حمایت از خانواده .

حضانت منافاتی با ملاقات ندارد لذا پدر نمی تواند شما را از ملاقات محروم کند مگر به تصمیم دادگاه بر اساس غبطه فرزند

مشاوره حقوقی تلفنی ملاقات فرزند
امیر ضیغمی محسن نریمانی ده نوی علیرضا شوری اکرم فرخ
۳۱۱ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۹ بر اساس (۳۸۱) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

سلام
مادر را نمی توان از ملاقات فرزند محروم کرد .

منع مادر از ملاقات ممکن نیست وبا توافق زوجین مساله حل میشه

با سلام
دیدن فرزند حق مادر است وکسی که حضانت بچه را دارد باید به طرف مقابل اجازهی دیدن فرزندش را هفتهای یک یا دو بار بدهد

مشاوره حقوقی تلفنی ملاقات فرزند
امیر ضیغمی محسن نریمانی ده نوی علیرضا شوری اکرم فرخ
۳۱۱ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۹ بر اساس (۳۸۱) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

بله .طبق قانون حمایت خانواده ماده ۵۴. میتواند شکایت کند.

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.