لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال

آیا میشود از طریق وزارت امور خارجه در ایران برای دریافت وکالتنامه اقدام کنم؟

پرسیده شده

سلام من برادرم در سفارت لندن وکالتنامه ای مبنی بر سندی که در ایران داریم تنظیم کرده تا برای فروش آن اقدام کنیم با شرایط کنونی کرونا هیچ پستی وکالتنامه را ارسال نمیکند ایا میشود از طریق وزرات امورخارجه در ایران برای دریافت وکالتنامه اقدام کنم؟

۳ پاسخ برای این سوال ثبت شده

سلام
اساسا کسی که در کشور خارجی باشد و بخواهد به یک شخص در ایران وکالت بدهد باید وکالت نامه مذکور را سفارت ایران در آن کشور تایید نمایند تا در ایران از اعتبار و قوت قانونی برخوردار باشد و الا با آن نمی‌توان نقل و انتقالات رسمی انجام داد بنابراین حتما این کار را از طریق وزارت امور خارجه انجام دهید

سلام
بله می بایست از طریق وزارت امور خارجه اقدام شود .

با سلام. وکالتنامه ها که اصولا بر روی سامانه تاک قرار دارد و الکترونیکی هستند، لذا مشکل تایید و ارسال آن است که حتما بایست مهر تایید کنسولگری و سفارت ایران در لندن به صورت اصل باشد. لطفا با وزارت امور خارجه تماس بگیرید و یا به برادرتان بگویید با سفارت ایران در لندن صحبت کرده و یا ایمیل بفرستند و مشکل را مطرح کنند.

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.