لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

میزان سهم الارث برادر و خواهر از اموال خواهر متوفی مجرد چقدر است؟

پرسیده شده

با سلام،نسبت سهم برادر و خواهر از اموال خواهر متوفی خویش که مجرد بودن و پدر مادر هم در
قید حیاط نیستن چقدر میباشد؟ممنون

مشاوره حقوقی تلفنی انحصار وراثت و ارث
امیر ضیغمی فرناز مهری مینا محمدی رضا رستمی
۶۲۴ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۳۱۳) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۱۷ پاسخ برای این سوال ثبت شده

طبق ماده ۸۶۳ ق م. برادران دوبرابر خواهران از اموال متوفی ارث خواهندبرد.

گفتگو با متخصصین آنلاین
حمزه مرادی نژاد
حمزه مرادی نژاد ۰.۵ وکیل پایه یک دادگستری
۴.۸ / ۵ (۷۴) دیدگاه
فاطمه امیری
فاطمه امیری ۰.۴ وکیل پایه دو قوه قضاییه
۴.۸ / ۵ (۱۰۸) دیدگاه
رضا رستمی
رضا رستمی ۱۰.۰ کارشناس حقوقی
۴.۷ / ۵ (۱,۹۹۴) دیدگاه

با سلام.
پسران دوبرابر دختران

باسلام
ذکور دو برابر اناث ارث میبرند

بادرودوسلام سهم ذکور دوبرابر اناث می باشد.

باسلام، سهم برادران دوبرابر خواهران می باشد

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.