لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
۰

با عنوان رابطه نامشروع از من شکایت شده است، تکلیف چیست؟

شرح درخواست
قصد ازدواج با خانمی را داشتم ولی موقعی که شروع به تحقیق کردم . متوجه شدم ایشان در گذشته و زمانی که با بنده قصد ازدواج داشتن شروع به روابط متعدد با پسران و مردان زن دار کرده است . و بعد از اعتراف خود ایشان که در واتساپ موجود است . و اینکه بنده ایشان را تهدید کردم به این موضوع که خانواده ات را در جریان خواهم گذاشت . جلوتر از گفتن بنده خودشان انطور که خواسته اند با خانواده اش درمیان گذاشته و حالا از بنده در دادگاه امنیت اخلاقی شکایت کرده اند . به نظر شما منم شکایت کنم . یا تو دادگاه حرفامو بزنم . ایا جرمی مرتکب شده ام

۲ پاسخ برای این سوال ثبت شده

مخاطب عزیز
اگر قصد ازدواج خود را بتوانید اثبات و دلایل انصراف شما از آن با مستندات کافی باشد، و ...... تبرئه می شوید.
به هرجهت ممکن است جهات دیگری هم وجود داشته باشد که نیاز به بررسی پرونده هست.

درود
قصد ازدواج علقه زوجیت ایجاد نمی کند ، و شما ذینع به شکایت نمی باشید چون رابطه ای بین شما نمی باشد ، ولی اگر شخص مقابل با عنوان افترا و توهین از شما شکایت کند باید دلایلی بر اثبات سخنان شما داشته باشد پیام تلفنی مدرکی کامل دال بر اثبات نمی باشد ، و شما به هیچ عنوان سخنی از روابط شخص را مطرح نکنید زیرا باید مدارکی بر اثبات داشته باشید در غیر صورت محکوم به افترا خواهید شد مضافا به هیچ عنوان با شخص مقابل تماس نیز نداشته باشید زیرا با گرفتن پرینت از شماره شما مدرکی دال بر مزاحمت تلفنی شما خواهد بود.

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.