لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

با ادعای خودکشی در صورت قطع ارتباط چه باید کنم؟

پرسیده شده

با سلام
متاسفانه من متاهل هستم مدت چند ماه با یک خانم متاهل رابطه دوستانه دارم که بدبختانه یکبار به رابطه جنسی ختم شده حالا این خانم حاضر به قطع رابطه نیست و ادعا میکنه که خودکشی خواهد کرد با توجه به اینکه ایشون با همسرشون مشکل دارن و بیماری اعصاب داره و زیر نظر روانشاس هستن اگر اقدام به خودکشی کنن برای من مشکلی پیش میاد و یا اینکه اگر دچار مشکل شدی م و ایشان اقرار کنن برای هر دوی ما حکم سنگسار صادر میشه یا نه
با تشکر

مشاوره حقوقی تلفنی روابط نا مشروع
سید رسول قاضی چیا کهزاد سمانه برخورداری مصطفی عباسی
۶۸۳ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۱,۵۲۱) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۳۲ پاسخ برای این سوال ثبت شده

با سلام و عرض ادب، ابتدا این که فردی که شعار می دهد، کاری را که موضوع شعار وی است، بویژه اگر ضرر باشد، علی القائده انجام نمی دهد، مگر فردی با افکار و رفتار و شرایط خاص باشد. اما این مبحث را نمی توان قدر مطلق دانست.
درباره مطلب تان این که: ۱- با خانم مزبور، قطع رابطه نمایید. ۲- بابت گناه انجام شده، توبه نمایید. ۳- از تهدید خانم واهمه ای نداشته باشید و البته باعث تحریک یا ترغیب وی هم نشوید.
اگر خدای ناکرده، خانم به زندگی خود پایان دهند، که ان شاءالله نمی شود، با فرض مطلب تان، جرمی متوجه شما نیست، هر چند که شاید اخلاقی و وجدانی مقصر در اصل موضوع باشید. در رابطه با زنا هم اگر خانم حرفی بزنند، شرایط پرونده و مطالب و اقرار و ... می تواند نوع مجازات شما و خانم را تعیین کند، اثبات زنا بسیار مشکل و از نظر شخص بنده، نزدیک به محال است.
نهایت این که قطع رابطه توام با دوری قطعی از خانم، شاید سبب فراموشی رابطه و هم سرد شدن احساس ناشی از رابطه شود و مشکل تهدید خانم به خودکشی هم مرتفع گردد.
توبه فراموش نشود.

گفتگو با متخصصین آنلاین
محمد بابایی فیشانی
محمد بابایی فیشانی ۲.۳ کارشناس ارشد حقوق
۴.۸ / ۵ (۵۰۲) دیدگاه
محسن خیری
محسن خیری ۱.۴ وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلا
۴.۹ / ۵ (۶۰) دیدگاه
سهراب کلانتری
سهراب کلانتری ۰.۲ وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلا
۴.۹ / ۵ (۳۸) دیدگاه

با سلام
خودکشی ایشان ارتباطی به شما ندارد. طبق بخشنامه جدید معاون قوه قضاییه مورخ ۱۴۰۰/۴/۱۵ در صورتی که زنای محصنه با بینه شرعی ثابت نگردد مجازات رجم به شلاق و حبس تبدیل میگردد و اگر با بینه شرعی ثابت گردد اعدام جایگزین مجازات رجم میشود. در صورت هرگونه شبهه در اثبات جرم مذکور، طبق قاعده درء حکم برائت صادر میگردد

با سلام خودکشی جرم نیست و برای شما مشکلی نخواهد بود

بادرودوسلام خودکشی ایشان به شما ارتباطی ندارد.

سلام بهتر است راهنمایی شود خودکشی ارتباطی با شما ندارد موفق باشید

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.