لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال

آیا همین که روی صورتشان هیچ آثاری نیست دلالت بر دروغ گویی نمی باشد؟

پرسیده شده

سلام علیکم.
به جهت اطاله کلام شخصی مدعی شده ایشان را مورد ضرب و جرح قرار دادم و ایشان ادم کلک بازی هستند. توسط همراهش از بنده فیلم تهیه کردن. بنده به هیچ عنوان ایشان را نزدم ایشان دندانهایشان را بهانه کردند و حتی جوابیه پزشک قانونی این است که فقط ایشان را به دندان پزشکی ارجاع دادند و هیچ گونه اشاره به ضرب و جرح نکردن!! آیا همین که روی صورتشان هیچ آثاری نیست دلالت بر دروغ گویی و تمارض ایشان نسبت به دندانشان نمی باشد؟ لطفا نظرات اساتید برایم راهگشاست و مضافا به اینکه اگر نتوانند از پزشک قانونی و دندان پزشکی مدرکی تحصیل نمایند ضمن اینکه دندان های ایشان اکثرا مصنوعی یا پوسیده و خراب است/ بنده به استناد کدام مواد از ق.م.ا میتونم شکایت علیه ایشان به جهت اخاذی در پوشش دیه نمایم؟

۵ پاسخ برای این سوال ثبت شده

سلام
شما فعلا از شکایت ایشان نسبت به خود مبنی بر ضرب و جرح دفاع کنید که جرم انجام نداده اید و صدمه به ایشان وارد نشده است و پس از صدور قرار منع تعقیب و قطعی شدن آن اگر خواستید شکایتی مطرح کنید تحت عنوان افتراء.

در صورتی که جراحتی توسط پزشکی قانونی تایید نشود جرم ثابت نمیشود که در این حالت میتوانید باعنوان افترا شکایت خود را نسبت به طرف مطرح کنید.

با سلام و احترام
اگر گواهی پزشکی قانونی منفی باشد شما تبرئه هستید
و بعد آن میتوانید شکوائیه افترا دهید

۵ فروردین ۱۳۹۹

علت ارجاع به دندان پزشکی؟؟

سلام اگر پزشک‌قانونی تایید نکند شما تبرئه میشوید وبهدش میتوانید به دلیل تهمت وافترا شکایت کنید گرچه بهتراست همین که تبرئه شدید به دنبال شکایت ودادگاه نباشیدوخودتون رو عذاب ندهید

باید منتظر گزارش, پزشکی, قانونی باشید

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.