لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

تنظیم و دانلود درخواست

در بنیاد وکلا شما می‌توانید به راحتی درخواست مورد نظر خود را جستجو و دانلود کنید و در صورتی که نیاز به تنظیم درخواست اختصاصی داشته باشید کافیست درخواست خود را در قسمت مربوط ارسال کنید

۳ قدم تا دریافت درخواست

جستجو برای عنوان مورد نظر
تکمیل فرم درخواست تنظیم
ورود به حساب کاربری
درخواست خود را دانلود کنید
پشتیبانی قبل از خرید

در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوالی قبل از خرید می‌توانید با کارشناسان ما مشورت کنید

تلفن تماس پشتیبانی (۰۲۱) ۴۲۸۱۸
پشتیبانی قبل از خرید

درخواست چیست؟

درخواست به معنای تقاضا و عریضه است که ممکن است شفاهی و یا مکتوب باشد و با آن حقی مطالبه می‌شود، و در اصطلاح نوشته‌ای را گویند که در آن چیزی از مراجع قضایی خواسته شود.

درخواستی که رسیدگی به آن منجر به صدور قرار یا حکم گردد بدون تقدیم دادخواست قابل رسیدگی نیست و با توجه به این اصل درخواست موقت قبل از طرح اصل دعوی باید طی دادخواست صورت گیرد زیرا دستور موقت ماهیت قرار را دارد.

درخواست نامه فرم مخصوص ندارد و می‌توان روی هرگونه کاغذ و یا دست نوشت یا ماشین تحریر می‌توان آن را تنظیم کرد.

لیست درخواست‌های رایگان
درخواست چیست؟

چه کسی به درخواست احتیاج دارد؟

درخواست به مفهوم خاصی که در حقوق به کار می‌رود، درخواست‌هایی هستند که شخص در آن انجام امر یا منع انجام امری را تقاضا می‌کند که در این نوع درخواست‌ها دعوایی مطرح نیست و شکل و قالب خاصی نیز ندارند.

درخواست‌هایی که نیاز به تنظیم دادخواست ندارند، درخواست‌هایی هستند از قبیل درخواست صدور گواهی انحصار وراثت، درخواست تحریر ترکه، درخواست تعیین قیم، درخواست مهر و موم ترکه، درخواست تأمین دلیل، درخواست صدور صلح و سازش، درخواست تأخیر اجرای حکم، درخواست تقسیم ترکه یا ارث، درخواست صدور گواهی عدم امکان سازش.

چگونه می‌توان از نمونه درخواست‌های رایگان بنیاد وکلا استفاده کرد؟

بنیاد وکلا به منظور رفاه حال کاربران تعدادی از نمونه درخواست‌های نوشته شده در موضوعات مختلف را جمع‌آوری کرده و به‌صورت کاملاً رایگان در دسترس قرار داده است.

شما می‌توانید با جستجو در میان این درخواست‌ها عنوان مورد نظر خود را پیدا کنید و یا برای نوشتن درخواست خود از آن‌ها ایده بگیرید. استفاده از نمونه درخواست‌های بنیاد وکلا کاملاً رایگان بوده و نیاز به پرداخت هیچ مبلغی وجود ندارد. تنها کافی است درخواست مورد نظر خود را پیدا کنید، سپس وارد حساب کاربری خود شوید و یا در صورتی که حساب کاربری ندارید ایجاد کنید، و پس از آن درخواست مورد نظر خود را دریافت کنید.

در بنیاد وکلا درخواست چگونه تنظیم می‌شود؟

گاه تنظیم درخواست می‌تواند بسیار پیچیده و مهم باشد، در این شرایط بهتر است تنظیم درخواست خود را به یک متخصص واگذار کنید.

متخصصین حقوقی و وکلای با تجربه در بنیاد وکلا آماده‌اند تا به‌طور کاملاً تخصصی و موضوعی دادخواست مورد نظر شما را برای شما تنظیم کنند. کافی است فرم درخواست تنظیم دادخواست را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس بگیرند.

سوال‌های متداول

پاسخ برخی از سوال‌هایی که بطور معمول از طرف مشتریان مطرح می‌شود

چطور می‌توانم درخواست را دانلود کنم و هزینه آن چقدر است؟

اوراق درخواست کاملا رایگان بوده و شما هیچ هزینه‌ای پرداخت نمیکنید.

چطور درخواست مورد نظر خود را پیدا کنم؟

یافتن درخواست بسیار شده است، کافیست در صفحه مربوط عنوان مورد نظر را جستجو کنید و پس از ایجاد حساب کاربری نسبت به دانلود آن اقدام کنید.

آیا کسی در تنظیم درخواست به من کمک خواهد کرد؟

بله، با توجه به این که تنظیم درخواست امری بسیار مهم و گاهی پیچیده است وکلا و متخصصین حقوقی بنیاد وکلا آماده‌اند تا بصورت کاملا تخصصی و موضوعی درخواست مورد نظر شما را تنظیم کنند.

مدت زمان تنظیم یک درخواست چقد است؟

این موضوع کاملا بستگی به نیاز و شکل نگارش درخواست دارد، گاهی تنظیم یک درخواست ساده تنها یک الی دو ساعت زمان می‌برد و گاهی ممکن است تا ۳ روز زمان نیاز باشد.

آیا متن تنظیم شده نظارت می‌شود؟

در صورتی که کاربر درخواست نظارت بر متن اوراق را داشته باشد تیم حقوقی بنیاد وکلا متن تدوین شده توسط متخصص را نظارت خواهد کرد.

سوالات قبل از خرید را چگونه مطرح کنم؟

هرگونه سوال در خصوص چگونگی تنظیم و استفاده از اوراق قضایی را می‌توانید از طریق شماره ۰۲۱-۴۲۸۱۸ با کارشناسان بنیاد وکلا در میان بگذارید.

مشاوره خدمات در واتساپ سفارش سریع در واتساپ