لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

تنظیم و دانلود اظهارنامه

در بنیاد وکلا شما می‌توانید به راحتی اظهارنامه مورد نظر خود را جستجو و دانلود کنید و در صورتی که نیاز به تنظیم اظهارنامه اختصاصی داشته باشید کافیست درخواست خود را در قسمت مربوط ارسال کنید

۳ قدم تا دریافت اظهارنامه

جستجو برای عنوان مورد نظر
تکمیل فرم درخواست تنظیم
ورود به حساب کاربری
اظهارنامه خود را دانلود کنید
پشتیبانی قبل از خرید

در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوالی قبل از خرید می‌توانید با کارشناسان ما مشورت کنید

تلفن تماس پشتیبانی (۰۲۱) ۴۲۸۱۸
پشتیبانی قبل از خرید

اظهارنامه چیست؟

اظهارنامه ورقه‌ای چاپی است که هر شخصی می‌تواند هر نوع اظهاری که راجع به معاملات، تعهدات یا روابط دیگر خود با طرف مقابل دارد را از طریق رسمی یعنی با تنظیم و ارسال اظهارنامه به طرف خود اطلاع دهد. اظهارنامه توسط اداره ثبت اسناد و املاک کشور یا دفاتر دادگاه‌ها ابلاغ می‌شود.

اظهارنامه نوشته‌ای است که مطابق مقررات قانونی تنظیم می‌شود و وسیله‌ی قانونی بیان مطالب است و به آن اظهاریه هم گفته می‌شود. اظهارنامه به صراحت ماده ۱۵۶ قانون آیین دادرسی مدنی از راه‌های رسمی مطالبه‌ی حق است. به وسیله‌ی اظهارنامه، نه تنها مطالبه‌ی رسمی حق امکان‌پذیر است بلکه می‌توان توسط اظهارنامه آمادگی تسلیم هر چیزی، اعم از مال، وجه، سند و ... را به مخاطب اعلام و آن را هنگام تسلیم اظهارنامه تحت نظر و حفاظت مرجع مربوط قرار داد.

لیست اظهارنامه‌های رایگان
اظهارنامه چیست؟

چه کسی به اظهارنامه احتیاج دارد؟

زمانی که می‌خواهیم خبری را به طور رسمی به کسی بگوییم، به نحوی که بعداً بتوانیم ثابت کنیم که مطلب مورد نظر را به او گفته‌ایم از اظهارنامه استفاده می‌کنیم، همچنین زمانی که می‌خواهیم خبری را به کسی بدهیم و او حاضر نیست آن را بگیرد. آن را از طریق ارسال اظهارنامه به او تسلیم می‌کنیم.

چگونه می‌توان از نمونه اظهارنامه‌های رایگان بنیاد وکلا استفاده کرد؟

بنیاد وکلا به منظور رفاه حال کاربران تعدادی از نمونه اظهارنامه‌های نوشته شده در موضوعات مختلف را جمع‌آوری کرده و به‌صورت کاملاً رایگان در دسترس قرار داده است.

شما می‌توانید با جستجو در میان این اظهارنامه‌ها عنوان مورد نظر خود را پیدا کنید و یا برای نوشتن اظهارنامه خود از آن‌ها ایده بگیرید. استفاده از نمونه اظهارنامه‌های بنیاد وکلا کاملاً رایگان بوده و نیاز به پرداخت هیچ مبلغی وجود ندارد. تنها کافی است اظهارنامه مورد نظر خود را پیدا کنید، سپس وارد حساب کاربری خود شوید و یا در صورتی که حساب کاربری ندارید ایجاد کنید، و پس از آن اظهارنامه مورد نظر خود را دریافت کنید.

در بنیاد وکلا اظهارنامه چگونه تنظیم می‌شود؟

گاه تنظیم اظهارنامه می‌تواند بسیار پیچیده و مهم باشد، در این شرایط بهتر است تنظیم اظهارنامه خود را به یک متخصص واگذار کنید.

متخصصین حقوقی و وکلای با تجربه در بنیاد وکلا آماده‌اند تا به‌طور کاملاً تخصصی و موضوعی اظهارنامه مورد نظر شما را برای شما تنظیم کنند. کافی است فرم درخواست تنظیم اظهارنامه را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس بگیرند.

سوال‌های متداول

پاسخ برخی از سوال‌هایی که بطور معمول از طرف مشتریان مطرح می‌شود

چطور می‌توانم اظهارنامه را دانلود کنم و هزینه آن چقدر است؟

اوراق اظهارنامه کاملا رایگان بوده و شما هیچ هزینه‌ای پرداخت نمیکنید.

چطور اظهارنامه مورد نظر خود را پیدا کنم؟

یافتن اظهارنامه بسیار شده است، کافیست در صفحه مربوط عنوان مورد نظر را جستجو کنید و پس از ایجاد حساب کاربری نسبت به دانلود آن اقدام کنید.

آیا کسی در تنظیم اظهارنامه به من کمک خواهد کرد؟

بله، با توجه به این که تنظیم اظهارنامه امری بسیار مهم و گاهی پیچیده است وکلا و متخصصین حقوقی بنیاد وکلا آماده‌اند تا بصورت کاملا تخصصی و موضوعی اظهارنامه مورد نظر شما را تنظیم کنند.

مدت زمان تنظیم یک اظهارنامه چقد است؟

این موضوع کاملا بستگی به نیاز و شکل نگارش اظهارنامه دارد، گاهی تنظیم یک اظهارنامه ساده تنها یک الی دو ساعت زمان می‌برد و گاهی ممکن است تا ۳ روز زمان نیاز باشد.

آیا متن تنظیم شده نظارت می‌شود؟

در صورتی که کاربر درخواست نظارت بر متن اوراق را داشته باشد تیم حقوقی بنیاد وکلا متن تدوین شده توسط متخصص را نظارت خواهد کرد.

سوالات قبل از خرید را چگونه مطرح کنم؟

هرگونه سوال در خصوص چگونگی تنظیم و استفاده از اوراق قضایی را می‌توانید از طریق شماره ۰۲۱-۴۲۸۱۸ با کارشناسان بنیاد وکلا در میان بگذارید.

مشاوره خدمات در واتساپ سفارش سریع در واتساپ