قرارداد رهن و اجاره مغازه

قرارداد رهن و اجاره مغازه، قراردادی است که میان موجر و مستاجر منعقد میشود با این تفاوت که مغازه دیگر سرقفلی ندارد و یک مغازه عادی است.

دریافت قرارداد قیمت ۱۴۹,۰۰۰ تومان

با دریافت این قرارداد شما به فایل‌‌های pdf و word دسترسی خواهید داشت.

قرارداد رهن و اجاره مغازه
۴ صفحه
پیش‌نمایش قرارداد
قرارداد قرارداد رهن و اجاره مغازه

قرارداد رهن و اجاره مغازه، قراردادی است که میان موجر و مستاجر منعقد میشود با این تفاوت که مغازه دیگر سرقفلی ندارد و یک مغازه عادی است.

شروع قیمت از: ۱۴۹,۰۰۰ تومان

با دریافت این قرارداد شما به فایل‌‌های pdf و word دسترسی خواهید داشت.

توضیحات بیشتر

زمانی ممکن است مغازه ای به صورت رهن و اجاره، اجاره داده شود به این صورت که مستاجر مبلغی را به عنوان ودیعه به موجر میدهد تا اجاره بهایی که به صورت ماهیانه میخواهد پرداخت کند کمتر شود.

معمولا افرادی که مالک مغازه هستند و قصد اجاره مغازه خود را دارند، تمایل بیشتری به گرفتن اجاره دارند و کسی پیدا نمیشود که مغازه خود را به صورت رهن کامل بدهد. در مقابل مالکینی نیز هستند که مقداری از اجاره بها را به صورت ودیعه دریافت میکنند و مبلغی نیز به صورت اجاره بهای ماهیانه از مستاجر دریافت میکنند.

اگر قصد تنظیم قرارداد اجاره مغازه ای را دارید، میتوانید این قرارداد را انتخاب کنید.

سوالات متداول

قراردادهای موجود در سایت چگونه و توسط چه کسی تنظیم شده است؟
کلیه قراردادهای سایت توسط کارشناسان و وکلای متخصص قراردادهای در چندین سال برای نیازهای گوناگون اشخاص حقیقی و حقوقی تهیه شده است. به جرات می‌توانیم بگوییم گنجینه‌ای از قراردادها را برای شما ایجاد و منتشر کرده‌ایم.
چطور مطمئن شوم که قراردادی که مد نظر دارم برای نیاز من مناسب است؟
قطعا که به غیر نیازهای عمومی هیچ قراردادی۱۰۰ درصد نیاز خاص شما را پاسخگو نمی‌باشد.پیشنهاد می‌کنیم تنظیم قرارداد را به عهده یک متخصص بسپارید تا بطور کامل قرارداد انتخابی شما را به شکل آن چیزی دقیقا مد نظر دارید در بیاورد.
پس از خرید و پرداخت آنلاین چقدر زمان لازم است تا قرارداد برای من ارسال شود؟
قرارداد پس از پرداخت بصورت آنی برای شما ارسال و قابل درسترس است.
قبل از خرید قرارداد یه سری سوال دارم از چه کسی بپرسم؟
شما همیشه می‌توانید با شماره ۴۲۸۱۸ - ۰۲۱ با کارشناسان بنیاد وکلا تماس حاصل کرده و سوالات خود در خصوص امور قراردادها را مطرح کنید.
من قراردادی که لازم دارم را در سایت پیدا نکردم چه کنم؟
امور قراردادها واحدی تخصصی در بنیاد وکلا است. شما می‌توانید با تکمیل فرم درخواست قرارداد تخصصی اطلاعات مورد نظر خود را برای این واحد ارسال و پس از بررسی کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت.
اشتراک گذاری
نسخه ۱.۸
تاریخ آخرین بروزرسانی ۸ مهر ۱۳۹۸
تاریخ انتشار ۲ شهریور ۱۳۹۸
نوع فایل pdf, word
تعداد صفحات ۴
قراردادهای مشابه