لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

آیا برای دریافت دیه از بیمه، باید به مقصر رضایت داد؟

پرسیده شده

سلام
بعد از رای صادر شدن و قطعی میگن، پرونده میره احکام اجرا از اونجا هم بیمه بعد باید به مقصر رضایت بدین تا دیه پرداخت کنن.
آیا صحت دارد؟
اگه راست نیست میشه توضیح دهید چه مراحل بعد رای قطعی باید کرد؟
با تشکر

۴۰ پاسخ #21412602
۲۷,۴۸۹
مشاوره حقوقی تلفنی تصادفات
حامد شاکری نیا بیتا اخوان مدرس بهنام رفیعی ساران محمدعلی رضائی برزانی
۸۶۸ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۸ بر اساس (۱,۹۷۸) دیدگاه مشتریان
قیمت
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

۴۰ پاسخ برای این سوال ثبت شده

با سلام. خیر. طبق ماده ۱۴ قانون بیمه شخص ثالث بیمه گر موظف به کلیه خسارت به شخص زیان دیده می باشد.

گفتگو با متخصصین آنلاین
آسیه فتاحی امیردهی
آسیه فتاحی امیردهی ۶.۷ وکیل پایه یک مرکز وکلای قوه‌قضاییه
۴.۸ / ۵ (۱,۴۱۸) دیدگاه
مجتبی عاشوری
مجتبی عاشوری ۸.۷ وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری
۴.۸ / ۵ (۹۶۳) دیدگاه
ابوالفضل جهان بخش
ابوالفضل جهان بخش ۶.۲ وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری
۴.۸ / ۵ (۶۲۷) دیدگاه

باسلام. بایددربیمه فرم رضایت راپرکنید تامراحل واریزبیمه انجام شود.دقت کتید رضایت را باید درمحل بیمه گرکنید نه واحد اجرای احکام.

با سلام
بله باید رضایت بدهید تا دیه تعلق بگیرد.

سلام
درصورت عدم رضایت دیه پرداخت نمیشود

سلام بله باید رضایت داده شود تا دیه پرداخت شود

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.

مشاوره خدمات در واتساپ سفارش سریع در واتساپ