لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
وبلاگ بنیاد وکلا
۲۴ بازدید ۰ دیدگاه

چگونه یک وکیل دادگستری خوب و با تجربه انتخاب کنیم؟

محمد مهدی رضیان
مشاوره حقوقی تلفنی قراردادها
با محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری
۴.۹ بر اساس (۵۶) دیدگاه مشتریان
قیمت
۲۹,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

چگونه یک وکیل دادگستری خوب و با تجربه انتخاب کنیم؟

در انتخاب وکیل دادگستری خوب و با تجربه باید اطمینان حاصل نمود که وکیل دادگستری مورد انتخاب ملزم با حرکت در مسیر اخلاق است.

در واقع یک وکیل دادگستری با تجربه به جهت آگاهی از قوانین و مسیرهای قانونی می تواند کار موکل را به تعویق بیندازد و البته غالبا چنین است که وکیل دادگستری دانش خود را در مسیر سرعت بخشیدن و حصول نتیجه به کار میبندد و اکثر وکلاء دادگستری رعایت منافع و مصلحت موکل را وظیفه خود میدانند و به آن پایبند هستند.

برای انتخاب وکیل دادگستری می توان از بین وکلای مختلف آن هایی را که به مسئله اشراف و آگاهی و تخصص بیشتری دارند انتخاب نمود.

انتخاب بهترین وکیل دادگستری، وکیل خوب در اصفهان 

در انتخاب وکیل خوب، اینکه وکیل دادگستری از دانشگاه معتبر و در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری فارغ التحصیل شده باشد یک مزیت و برتری محسوب می شود اما کافی نیست و علاوه بر این تجربه و روش وکیل و مهارت و داشتن شم وکالت مهم است.

در صورت عمل به توصیه ها اطمینان داشته باشید که بهترین وکیل دادگستری را انتخاب خواهید کرد.

در انتخاب وکیل دادگستری خوب و با تجربه باید مقید بودن وی به اخلاق حرفه ای و رفتار عرفی و معقول را تشخیص داده و از آن اطمینان حاصل نمود.

در واقع وکیل دادگستری به جهت آگاهی از قوانین و مسیرهای قانونی می تواند کار موکل را به تعویق بیندازد و یا متقابلا به حصول نتیجه تسریع ببخشد.

برای انتخاب وکیل دادگستری با تجربه می توان از بین وکلای مختلف آن هایی را که به مسئله اشراف و آگاهی و تخصص بیشتری دارند، انتخاب نمود. برای رسیدن به این هدف بهترین راه ملاقات و مواجهه حضوری با وکیل است.

داشتن دفتر وکالت منظم و منشی و کارمند و دستیار نشان دهنده عزم و جدیت وکیل دادگستری و اهمیت به حرفه وکالت و موکلین است.

هرگز با یک وکیل دادگستری خارج دفتر وکالت یا در خیابان یا منزل قرار نگذارید!

در خصوص انتخاب وکیل دادگستری خوب و با تجربه باید دانست؛ وکیل دادگستری خوب صرفا،  یک وکیل با سابقه نیست. چه بسا وکلای دادگستری جوانی که آگاهی و دانش و ذکاوت و ارتباطات اجتماعی و کاری و حتی تجربه  آن ها از وکلای با سابقه بسیار بیشتر است.

از دیگر نکاتی که باید در انتخاب وکیل دادگستری خوب و با تجربه به آن ها توجه نمود، منصف بودن وکیل دادگستری، استفاده از تجربه کسانی که قبلا به وکیل مراجعه نموده و نتیجه موفق گرفته اند، خصوصیات اخلاقی و حسن شهرت، معتمد بودن وکیل و مهارت کافی می باشد.

در خصوص انتخاب وکیل دادگستری نباید به هرگونه تبلیغاتی که در این خصوص می شود اعتماد کرد، بلکه باید از سلامت حرفه ای و اخلاقی وکیل دادگستری اطمینان حاصل نمود.

کانون های وکلای دادگستری در اکثر سخنرانی های خود به عدم مراجعه وکلای دادگستری و هم چنین اشخاص حقیقی به مؤسسات حقوقی نامعتبر تاکید می کنند.

در هر حال در تمامی کشورهای توسعه یافته دنیا از جمله امریکا و کشورهای اروپا، روز به روز بر اهمیت استفاده بیشتر از خدمات وکلای دادگستری و مشاوره حقوقی با وکلای دادگستری تاکید می شود.

محمد مهدی رضیان
مشاوره حقوقی تلفنی قراردادها
با محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری
۴.۹ بر اساس (۵۶) دیدگاه مشتریان
قیمت
۲۹,۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره

کیفیت کلیه مشاوره‌ها توسط بنیاد وکلا تضمین می‌شود

ثبت دیدگاه

جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود ثبت‌نام
دیدگاه‌ها

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.