لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

قرارداد مشارکت در ساخت

مشاوره حقوقی قرارداد مشارکت در ساخت

مشاهده خدمات

دارای امتیاز ۴.۸ براساس (۲۱۱) دیدگاه مشتریان

خدمات حقوقی قرارداد مشارکت در ساخت
مشاوره تلفنی
شروع قیمت‌ها از ۱۰,۰۰۰ تومان
وکیل فعال ۷۸۹
محصولات ۱۳
مشاهده محصولات
مطالعه پرونده
شروع قیمت‌ها از نیازمند ارزیابی
وکیل فعال ۷۸۹
محصولات ۱
مشاهده محصولات
رضایت‌مندی مشتریان نقطه قوت ماست
تعداد ارائه خدمت ۴
متخصص آماده ارائه خدمت ۷۸۹
تعداد دیدگاه مشتریان ۲۱۱
رضایت مشتریان ۹۸٪

۲۱۱ دیدگاه در خدمات حقوقی قرارداد مشارکت در ساخت

محسن م مونا عابدی
محسن م
برای مشاوره تلفنی با مونا عابدی کارشناس حقوقی ثبت سفارش
۴ روز پیش

بسیار عالی و تخصصی👌

میلاد ع رضا رستمی
میلاد ع
برای مشاوره تلفنی با رضا رستمی کارشناس حقوقی ثبت سفارش
۱ هفته پیش

ایشون بیشتر از تایم مقرر مشورت دادن و خیلی توضیحات مفیدی ارائه دادن. من اگر دوباره مشکلی پیش بیاد برام با ایشون صحبت خواهم کرد. از انتخاب خودم رضایت دارم

روزا ب آناهید رستمی
روزا ب
برای مشاوره تلفنی با آناهید رستمی کارآموز کانون وکلای دادگستری ثبت سفارش
۱ هفته پیش

دانش و تخصص خوبی داشتن و خوب مرا راهنمایی کردن ازشون سپاسگزارم.

میانگین امتیاز مشتریان
۴.۸
کاملا راضی
۱۸۱ نفر
راضی
۲۰ نفر
خوب
۵ نفر
معمولی
صفر
ناراضی
۵ نفر

مشاوره تلفنی قرارداد مشارکت در ساخت

محصولات مشاوره تلفنی در دسته‌بندی قرارداد مشارکت در ساخت


مشاوره حقوقی تلفنی قراردادها
میانگین هزینه ۷۵,۲۰۰ تومان
حسام خوشگواری زینب علیپور اکبر هدایی‌ متنق ام البنین تنکابنی رضایی
۴۱,۲۷۷ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۶ / ۵ (۲۳۳) دیدگاه
رزرو مشاوره
مشاوره حقوقی تلفنی قراردادهای خرید و فروش
میانگین هزینه ۷۵,۲۰۰ تومان
محمدرضا عطاری شادکهن سیدمهرداد توسلی مهسا پیشرویان بهنام رفیعی ساران
۴۱,۲۷۷ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ / ۵ (۲۰۳) دیدگاه
رزرو مشاوره
مشاوره حقوقی تلفنی قرارداد اجاره
میانگین هزینه ۷۵,۲۰۰ تومان
فرناز مهری امیر ضیغمی سیدمهرداد توسلی مهسا پیشرویان
۴۱,۲۷۷ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ / ۵ (۲۰۰) دیدگاه
رزرو مشاوره
مشاوره حقوقی تلفنی قرارداد کار
میانگین هزینه ۷۵,۲۰۰ تومان
حامد شاکری نیا فرناز مهری سیدمهرداد توسلی هادی علوی خوشحال
۴۱,۲۷۷ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ / ۵ (۱۹۷) دیدگاه
رزرو مشاوره
مشاوره حقوقی تلفنی قرارداد وکالت
میانگین هزینه ۷۵,۱۰۰ تومان
فرناز مهری سیدمهرداد توسلی مهسا پیشرویان محمد هادی معماری
۴۱,۲۷۷ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ / ۵ (۱۹۲) دیدگاه
رزرو مشاوره
مشاوره حقوقی تلفنی قرارداد مشارکت در ساخت
میانگین هزینه ۷۵,۲۰۰ تومان
حامد شاکری نیا حسام خوشگواری محمدرضا عطاری شادکهن محمد هادی معماری
۴۱,۲۷۷ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ / ۵ (۱۹۴) دیدگاه
رزرو مشاوره
مشاوره حقوقی تلفنی قراردادهای واگذاری
میانگین هزینه ۷۵,۲۰۰ تومان
فرناز مهری مینا محمدی حامد شاکری نیا سیدمهرداد توسلی
۴۱,۲۷۷ متخصص آماده ارائه خدمت
۴.۷ / ۵ (۱۹۳) دیدگاه
رزرو مشاوره

مطالعه پرونده قرارداد مشارکت در ساخت

محصولات مطالعه پرونده در دسته‌بندی قرارداد مشارکت در ساخت


۰ متخصص آماده ارائه خدمت
۰.۰ / ۵ (۰) دیدگاه
رزرو مشاوره

پرسش و پاسخ‌های مرتبط با قرارداد مشارکت در ساخت (۲,۷۸۶)

سلام وخسته نباشید . حدود ۳ سال پیش با یکی از دوستان معامله ای انجام دادیم .در این معادله دوستم به من مبلغ ۸۷ میلیون رو داد و قرار شد در یک سال ان را ۳۵۷ میلیون برگردونم و تمام این ها را در یک برگ اچار نوشتیم .و من بعد از دو سال پول را به ایشان دادم و از ایشان رسیدی نگرفتم ایا اون کاغذ اچار سند هست یا خیر .

۵ پاسخ
۱۰,۱۵۲ بازدید

با سلام من یه ماشین رو دوماه پیش فروختم و هنوز تعویض پلاک نشده و بنده خدا میگه بیا وکلات تعویض پلاک بده من هروقت خواستم میرم تعویض میکنم بابت سندم میگه اونم هر وقت خواستم میزنم بنامم میخاستم ببینم اگه وکالت بدم اون تعویض پلاک نکنه و 5سال دیگه سند بزنه برا من مشکلی پیش نمیاد یه مقدارم از پول ماشینم مونده میگه اونو پرداخت میکنه ایا وکالت تعویض پلاک و بنام زدن سند مدت دار مثلا 15روزه هم هست که بدم بعد 15 روز اگه انجام نشد پلاک رو توقیف کنم متشکرم اگه راهنماییم کنید

۲ پاسخ
۸,۳۴۳ بازدید
 • سها آگهی
  سها آگهی همیار بنیاد ۲ سال پیش پاسخ داده

  بله حتما خودرو را تعویض پلاک کنید و سپس تحویل ایشان بدهید به دلیل اینکه اگر پلاک به نام شما باشد و ایشان مرتکب جرمی شوند و نتوانید اثبات کنید که توسط ایشان بوده است شما مرتکب آن عمل شناخته خواهید شد. لذا میتوانید وکالت یک روزه یا دو روزه بدهید.

 • سید عبدالرسول میرقادری
  سید عبدالرسول میرقادری کارشناس حقوقی ۸ ماه پیش پاسخ داده

  با سلام
  چون پلاک خودرو مختص شخصی است که پلاک بنامش ثبت شده هرگونه مسئولیت و عواقبش با شخص مذکور است بهترین حالت این است که با ایشان به مرکز تعویض پلاک مراجعه نموده و بلافاصله اقدام به سند قطعی نمایید در غیر اینصورت وکالت کاری جهت تعویض پلاک نهایتا دوروزه بدهید

آپارتمانی را رهن و اجاره کرده و میخواهم قرارداد را فسخ کنم، خوشبختانه موجر نیز با فسخ موافق است ، برای فسخ باید به بنگاه مراجعه کرد یا نیازی نیست؟ و اگر نیاز به مراجعه به بنگاه باشد آیا بنگاه برای فسخ قرارداد کمیسیون دریافت میکند؟

۳ پاسخ
۶,۹۰۷ بازدید

من از همسرم وکالت بلا عزل بابت منزل مسکونی و حق طلاق دریافت نمودم و از دفتر خانه خواستم که عبارت موکل حق عزل وکیل و ضم وکیل و امین را به وی از خود سلب و ساقط نمود را در وکالتنامه عنوان کند اما دفتر خانه از نوشتن کلمه ضم وکیل و امین خودداری نموده. حالا با توجه به اینکه در قسمت حدود اختیارات نوشته شده که وکیل در عزل و نصب وکلای انتخابی تام الاختیار میباشد آیا این عبارت فقط شامل وکلای انتخابی از جانب من میباشد یا شامل وکلای انتخابی از جانب همسرم نیز میباشد؟ به عبارتی این جمله میتواند حق ضم وکیل و امین را از موکل سلب کند یا خیر؟

۴ پاسخ
۶,۴۶۳ بازدید

ایا قولنامه دستی که خود فروشنده نوشته باشد بدون شاهد و فقط با اثر انگشت و امضا خود فروشنده باشد قابل استناد و اعتبار هست

۹ پاسخ
۶,۲۹۸ بازدید

باسلام پدر بنده زمینی را برای ساخت در اختیار یک نفر قرار داد تا بطور مشارکتی برای ما با در صدی معلوم بین طرفین اپارتمان بسازد . سازنده در مشارکت نامه تعهد کرده که بعد از دو ماه بتواند پروانه ساخت را بگیرد . تاریخ عقد قرار داد ما بین دو طرف ۰۱/۰۷/۸۸ بوده . ضمنا تعهد کرده بود که ظرف ۲۰ ماه پس از گرفتن پروانه ساخت اپارتمانها را کامل تحویل دهد .سازنده در تاریخ ۰۱/۱۰/۸۹ توانست پروانه ساخت را بگیرد و پس از ان شروع به کار کرد. ضمنا در قرار داد نوشتیم که هر کدام از طرفین می تواند برای خودش وام بگیرد ولی چون سازنده شرایط گرفتن وام را نداشت بعد از گذشت مدتی از مالک خواست که برای پیشرفت کار ساختمان خود مالک وام بگیرد و در ازای وام یک واحد از او پیش خرید کند . (در ازای وام سهم مالک). مالک یعنی پدرم ۱۸۰میلیون وام بافت فرسوده از بانک مسکن گرفت و تا الان بانک ۱۳۰ میلیون وام را بتدریج پرداخت کرده که پدرم در ازای گرفتن یک واحد اپارتمان این وام را در اختیار سازنده قرار داده است . و از او رسید گرفته است .(ضمنا یک چک ضمانتی بابت وام از او گرفته ایم که نزد مشاور املاک به امانت قرار دارد)
اکنون دوران ۳۶ ماهه وام گذشته ضمنا ۲ سالی می شود که سازنده کار ساختن اپارتمانها را تعطیل کرده است . ضمنا بقیه واحدهای اپارتمان سهم مشارکتی اش را پیشفروش کرده و حدود ۸۰ درصد پول انها را نیز از خریداران دریافت کرده . ضمنا شش دانگ سند ملک همچنان به نام پدرم می باشد و هنوز سندی به نام او نزده ایم . ضمنا حدود ۶۰ درصد کار طبق نظر تامین دلیل کارشناس انجام شده است . قرارداد ۲۰ ماهه ما به پایان رسیده است بزودی موعد پرداخت اقساط وام مسکن فرا می رسد کارشناس رسمی ۳۵۰ میلیون هزینه مانده تا اتمام کار براورد کرده است .

۱)از انجائیکه ما چنین پولی را برای هزینه کردن نداریم در صورت اجازه دادگاه به ما برای ساخت ایا دادگاه هزینه کرد او در ملک را براورد قیمت می کند و بقیه ملک را در اختیار ما می گذارد تا با فروش انها ملکمان را بسازیم و هزینه هایمان را تامین کنیم یا خیر؟

۲اگر دادگاه حکم به خلع ید او از ملک بدهد ایا ما اجازه پیدا می کنیم کل ملک را بسازیم و پایان کار ساختمان را بگیریم یا اینکه باید سهم خودمان از ملک را بسازیم(که در ان صورت باز هم ملک نیمه کار ه می ماند و نمی توانیم پایان کار بگیریم) ؟ ضمنا چون ماشناختی از خریداران واقعی ملک مربوط به سهم او را نداریم چگونه می توانیم هزینه های ناشی از تکمیل ملک انان را از انهایی که ادعای خریداری ان قسمت از ملک سهم او را کرده اند در یافت کنیم ؟

۳) اگر دادگاه مار ا ملزم به معرفی کردن مال از او برای گرفتن خسارتهایمان و هزینه ساخت از او کرد و او مالی به نام خود نداشته باشد چگونه می توانیم به حق خودمان برسیم ؟و ایا می توانیم حکم جلب او را بگیریم ؟

۲ پاسخ
۵,۷۶۸ بازدید

با سلام
ما 15 بهمن قرار شد مغازه ای اجاره کنیم.با توجه به مشکلات موجر و مستاجر قبلی بالاخره 15اسفند تحویل گرفتیم و22ام شروع به کار کردیم.با 1.5م اجاره و 13م رهن.الان بعد از حدود دو ماه با توجه به اینکه مغازه اجاره و وامهامون رو در نیاورد درخواست فسق کردیم.و قرارداد دوباره ای نوشتن مبنی بر اینکه تا خرداد باشیم و اگر مستاجری تازه پیدا شد رهن مارو کامل بدن و مغازه رو پس بگیرن.اگر پیدا نشد ما خرداد ماه تخلیه کنیم و تا 9شهریور مستاچر پیدا بشه یا نشه موظف به پرداخت رهن ما خواهد بود.
و همچنین ما برای اجاره فروردین اردیبهشت و خرداد چک دادیم اما چون نتونستیم پرش کنیم قرار شد از رهن برداره.بنظر شما ما چطور می تونیم این مشکل رو سریعتر حل کنیم و به پولمون برسیم.صاحب مغازه هم از حالا ادعای بی پولی می کنه.ما هم اول زندگیمونه دوتا وام بزرگ برداشتیم برای رهن.و واقعا به پولش نیاز داریم.اینطور که معلومه نه تنها تا شهریور پولمونو نمی بینیم بلکه ممکنه تا بعد اون هم نده.بنظر شما ما چیکار کنیم.ایشون داداششون حقوق خوندن و یه امتیازی براش هستن.اما ما بی تجربه و بی کسیم.ممنون از مشاوره شما عزیزان.

۱ پاسخ
۵,۷۵۱ بازدید
 • سها آگهی
  سها آگهی همیار بنیاد ۵ سال پیش پاسخ داده

  دوست گرامی به دلیل اینکه قرارداد اجاره ی شما به مدت یکسال میباشد و شما زودتر از موعد قصد تخلیه محل مذکور را دارید لذا شما فقط با توافق با مالک میتوانید زود تر به پول خود برسید زیرا شما حقی بر پول پیش خود تا پایان مهلت اجاره نخواهید داشت.دیگر اینکه میتوانید مستاجر جدیدی پیدا کنید و او را جایگزین خود کنید ( با رضایت مالک )
  موفق باشید

با سلام
چکی را از بایت تضمبن تحویل واحد و تنظیم سند برای پیش فروش آپارتمان داده ام. واحد ها تحویل گردیده است ولی از تاریخ تنظیم سند سپری شده است و هنوز سند ها آماده انتقال نمی باشد. خریدار چک را برگشت زده و اقدام قانونی کرده است و تقاضای تامین خواسته داده است. سوال این است:
1- آیا می توانم تقاضای عودت چک تضمبن و رقع سو اثر را بدهم. چرا که سند برای انتقال آماده نشده است و بنده هم با چک برگشتی به مشکل برخورد می کنم؟
2- ایا می توانم تقاضای پرداخت تامین از سوی خواهان را بدهم و ذاتا خواهان تامین داده است یا خیر؟ بازه زمانی برای این امورات به چه نحوی است؟

۲ پاسخ
۵,۰۱۱ بازدید

سلام خودرو وانتی 7سال پیش فروخته ام طلبی از خریدار ندارم برای تعویض پلاک خریدار حاضر نمیشود مبایعنامه هم نداریم چطور میتونم شکایت کنم برگ سبز دست بنده است.خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.

۵ پاسخ
۴,۹۶۵ بازدید

سلام.سرایداری داریم که رفته شکایت کردت از مجتمع وایشان 12 ساله اینجا کار میکنه ولی بیمه نیست سال به سال هم نسویه کرده تکلیف ما با این سرایدارچیه

۴ پاسخ
۴,۸۸۰ بازدید