لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

درخواست ارزیابی حقوقی

با تکمیل فرم زیر درخواست حقوقی خود را برای ما ارسال کنید

کاربر گرامی،
به علت حجم بسیار بالای درخواست ارزیابی حقوقی و تعهد بنیاد وکلا به زمان پاسخگویی، امکان درج درخواست ارزیابی حقوقی میسر نیست.جهت دریافت مشاوره حقوقی پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده فرمایید.
ثبت درخواست مشاوره تلفنی
 • درخواست حقوقی خود را به فارسی بنویسید.
 • شرح درخواست باید بیشتر از ۳۰ کاراکتر باشد
در صورتی که متخصص خاصی را مد نظر دارید آن را انتخاب کنید
متخصص برای انتخاب متخصص کلیک کنید
افزودن فایل
۹۸۰ وکیل و متخصص حقوقی آماده بررسی درخواست شما هستند

درخواست ارزیابی حقوقی بهترین راهکار برای مشکل حقوقی من چیست؟

با ثبت درخواست ارزیابی، شما مشکل و یا نیاز حقوقی و قضائی خود را برای متخصصین بنیاد وکلا ارسال میکنید، کارشناسان و متخصصین بنیاد وکلا پس از بررسی و ارزیابی دقیق درخواست شما، مسیر مناسب جهت پیگیری مشکل حقوقی‌تان را به شما اطلاع‌رسانی می‌کنند.

سریع‌ترین راه رسیدن به جواب

کارشناسان و متخصصین بنیاد وکلا درخواست شما را در کمترین زمان ممکن بررسی خواهند کرد و شما را در جریان چگونگی ادامه راه قرار خواهند داد.

پیدا کردن بهترین راهکار

درخواست شما توسط بهترین متخصصین بررسی خواهد شد و مناسب‌ترین راهکار برای مشکل شما ارائه خواهد شد.

مراحل رسیدگی به درخواست ارزیابی حقوقی شما

 • ۱
  بررسی درخواست توسط کارشناس بنیاد وکلا

  درخواست شما پس از ثبت توسط کارشناس بنیاد وکلا بررسی می‌شود و در صورت تشخیص کارشناس خدمت پیشنهادی برای مورد شما به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.

 • ۲
  ارسال درخواست به متخصص منتخب شما یا تمامی متخصصین

  در صورتی که درخواست شما برای متخصص خاصی ثبت شده باشد درخواست جهت بررسی به این متخصص ارسال می‌شود. در غیر این صورت درخواست شما جهت بررسی و ارسال پیشنهاد برای تمام متخصصین مجرب در حوزه حقوقی مربوط ارسال می‌شود.

 • ۳
  دریافت پیشنهادات از متخصص منتخب شما یا تمامی متخصصین

  متخصصین پس از بررسی درخواست شما هر کدام پیشنهاد خود را برای شما ارسال خواهند کرد. توجه داشته باشید درخواست شما پس از ۷ روز به صورت خودکار بسته خواهد شد و دیگر امکان دریافت پیشنهاد از طرف متخصصین را نخواهد داشت. همچنین شما قادر خواهید بود در هر زمانی درخواست خود را ببندید.

 • ۴
  انتخاب متخصص و پیشنهاد

  پس از این شما قادر خواهید بود پیشنهادات ارسال شده از طرف متخصصین را بررسی کنید و مورد متناسب با شرایط خود را انتخاب کنید.

 • ۵
  پرداخت هزینه و دریافت خدمت

  در صورتی که خدمت پیشنهادی هزینه‌ای در بر داشته باشد شما باید مبلغ تعیین شده را پرداخت کنید. سپس متخصص و یا کارشناسان بنیاد وکلا جهت ارائه خدمت و راهنمایی با شما تماس خواهند گرفت.

 • ۶
  پشتیبانی و ثبت بازخورد

  پس از دریافت خدمت شما قادر خواهید بود دیدگاه خود را پیرامون کیفیت خدمت ارائه شده با ما در میان بگذارید، کارشناسان بنیاد همواره برای ارائه پشتیبانی و راهنمایی‌های لازم در خدمت شما خواهند بود.