لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
متخصصین فعال
۰

فیش حقوقی برای زندانی چه تبعاتی خواهد داشت؟

سلام دو ماه پیش برادرم رو به جرم سرقت ماشین گرفتن و ما بی اطلاع بودیم ولی میگه من بیگناهم و مسافر بودم و سارق به محض دیدن پلیس فرار کرده و ایشون تو زندان هست و چیزی رو قبول نکرده الان از من فیش حقوقی میخواد برای آرادیش میخواستم بپرسم گذاشتن فیش چه تبعات و تعهداتی برای من دارد ؟ و ایا فیش حقوقی کارمند قراردادی رو قبول میکنن؟ ممنون

۳ پاسخ برای این سوال ثبت شده

سلام شما می توانید با گذاشتن فیش حقوقی در قسمت اجرای احکام زندانی را تا صدور رای نهایی و اجرای حکم آزاد کنید/.

با سلام
با ارائه فیش حقوقی ، در واقع شما ضامن برادر خود تا صدور و اجرای دادنامه خواهید شد و چنانچه برادر شما مفاد دادنامه را اجرا نکنند شما ضامن هستید

- ارائه فیش حقوق توسط شما به مفهوم پذیرش کفالت برادرتان و آزادی وی تا زمان قطعیت رای صادره بوده و به منزله این است که هر زمان دادگاه دستور احضار برادرتان را داد و وی حضور پیدا نکرد ، توسط شما دسترسی به متهم داشته باشند .
- پذیرش کفیل بستگی به تشخیص ملائت نامبرده توسط دادگاه داشته و رسمی یا قراردادی بودن کارمند تاثیری در این خصوص ندارد . به عبارت دیگر قاضی میتواند کفالت را بپذیرد یا رد نماید .

توسط ناشناس | ۲۴ دی ۱۳۹۸

ممنون

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود.

قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی در بنیاد وکلا با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود.